Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Mit csináljak, ha a kisbabákna...

Mit csináljak, ha a kisbabáknak való hordozó már kicsi, de még nem tud ülni a baba az eggyel nagyobb verzióhoz?

Figyelt kérdés

A 8,5 hónaposom már 9,6 kg, és nem fér el a lába az autós hordozóban. Látszik, hogy kényelmetlen neki, rúgdos, ficánkol, sír. A biztonsági övet sem tudom már bekötni rajta, mert nem ér össze az alsó csattal. Így meg nem tudunk utazni, pedig szükség volna rá. Az eggyel nagyobb, 9-36 kg-igos ülésbe viszont ültetni kéne, amit még nem tud egyedül. Már áll, most kezd mászni, tolja is ki a popsiját oldalra, de még nem mert kiülni egyedül. Ti mit csinálnátok ilyenkor?


Nagyon szépen köszönöm a válaszokat!


2023. márc. 9. 09:28
A kérdező szavazást indított:
Ne menjetek autóval, amíg nem tud ülni.
Ez a pici idő nem számít, használjátok a nagyobbat.
Bármi egyéb kommentben. :)
1 szavazat
 1/8 anonim ***** válasza:
81%
Vegyetek dönthető autós ülést. Mi így oldottuk meg, amíg nem tudott önállóan ülni.
2023. márc. 9. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Ohh, zseniális. Képről nem is látszott, hogy ezeket lehet dönteni. Köszönöm szépen, akkor megvan a megoldás! :)
2023. márc. 9. 09:39
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
0-18-as ülés
2023. márc. 9. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
94%
Ekkora babának a 0-18 kg-os ülés való és majd, ha azt kinőtte, akkor jöhet a 9-36 kg-os ülés.
2023. márc. 9. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
92%
Háttal beköthető 0-18as ülést kell venni.
2023. márc. 9. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
0%
Jesszusom, te hol élsz? Egyáltalán utána kérdeztél bababoltban? Mit gondoltál, hogy más hónapokig otthon ül,míg a gyerek nem tanul meg ülni?
2023. márc. 9. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Első vagyok, mi 0-25-ös autós ülést vettünk, teljesen jó. De a 0-18-as is jó.
2023. márc. 9. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

A babakocsi része volt ez a hordozó, elvileg 0-13 kg-ig jó, de akkor is túl hosszú a gyerek lába és kényelmetlen neki. Arra gondoltam, hogy ha 2 héten belül megtanul ülni, addig ki lehet bírni autó nélkül. Remélem, hogy ebből a fázisból nem fog hónapokig tartani megtanulni ülni. Nem kérdeztem utána a bababoltban, online rendeltem, nem gondoltam, hogy ez a jó anyaság ismérve.


Köszönöm többiek, már rendeltem egy 0-36 kg-osat, ami dönthető. :)

2023. márc. 9. 13:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!