Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Letakart babakocsi: szóljak,...

Letakart babakocsi: szóljak, ne szóljak?

Figyelt kérdés

Egy kollégám, akivel már jó pár éve nem beszéltünk, mert elmentem szülni, most állított be egy borítóképet, amin a babakocsi le van takarva egy textilronggyal. Szerintem nem mondok újat azzal, hogy ez rém veszélyes. Aki esetleg nem hallott róla, annak itt van egy cikk: [link]

A helyemben ráírnátok vagy sem?



2023. máj. 14. 13:47
A kérdező szavazást indított:
Szólj neki.
Ne szólj neki.
50 szavazat
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
90%
Egy db ilyen képről fölösleges levonni bármilyen tanulságot. Lehet, hogy csak azért takarta le a kép kedvéért, hogy a gyerek ne látsszon. Lehet, hogy csak két percre takarta le. Stb. Ne szólj.
2023. máj. 14. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
28%
Küld el neki is a cikket
2023. máj. 14. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
89%

Ha nem vagytok rendszeres kapcsolatban, akkor ez sima okoskodás, én nem tenném.

Ha a játszón látnád egy ismerős anyukánál, akivel beszélgetni is szoktatok, akkor megemlíteném neki.

2023. máj. 14. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 Derjaderja ***** válasza:
86%

Semmi közöd hozzá.

Nem hiszem hogy 15 fokban árt a gyereknek főleg ha légáteresztő anyag.

Az ilyen okoskodó boszorkány nőktől pokol az élet

2023. máj. 14. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
90%

Egyrészt HA méltóztattál elolvasni az általad linkelt cikket, arról szól, hogy MELEGBEN nem szabad letakarni. Nálunk most pl. 15 fok van kinn.

Másrészt gondolom nem búvárruhát dobott a kocsira, hanem egy laza szövésű, légáteresztő dolgot.

Lehet okoskodni, ha azt szeretnéd, hogy ezek után még csak szóba se álljanak veled.

De most tedd a szívedre a kezed, és számold össze, hogy az eddigi életéveid alatt hány babáról tudsz, akinek baja lett attól, hogy textilpelust terítettek a babakocsijára?!

2023. máj. 14. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
77%
Nincs közöd hozzá mit csinál, ha 40 fokban takarja le sem a te bajod ha esetleg baja lesz a gyereknek
2023. máj. 14. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 babyboom567 ***** válasza:
88%
Az a durva az egészben, hogy a linkben szereplő babakocsin konkrétan egy szúnyogháló van nem, egy "rongy"
2023. máj. 14. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
79%

Mibol van az a textilpelenka, ami annyira zart anyag, hogy alatta 15 fokkal melegebb lesz? Fémből? 🤣🤣🤣

Raadasul ilyen szar idoben? Azert neked se menjen el az eszed kerdezo szerintem, gondolkozzal logikusan kerlek :)


En nem takartam le anno amugy semmivel a babakocsit,de amilyen textilpelusaink vannak itthon, szerintem meg nyaron se tartanak bent ilyen szinten a meleget,mert nem suru szovesuek es vekonyak.

2023. máj. 14. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem a te dolgod. Kéretlen okoskodás lenne.
2023. máj. 14. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
75%

Ha velem kezdenél így okoskodni, többet szóba sem állnék veled.

Szóval ne, határozottan ne írjál rá.

2023. máj. 14. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!