Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » A Stokke babakocsik valóban...

A Stokke babakocsik valóban státusz szimbólumok?

Figyelt kérdés

Az új árát elnézve azt mondom akár igen,hisz nem mindenki vesz 400 ezer ft FELETT jóval CSAK!! babakocsit (+kiegészítői).Előítéletesek lehetnek az anyukák a Stokke babakocsit toló anyukákkal szembe? De miért?!Ha valaki megteheti akkor miért ne vehetné meg ha pénztácája engedi,olyan helyen lakik ahol tökéletesen tolható?

Miért zavarja az embereket?!

(Ne,kérlek a régebbi modelleket most hanyagoljuk,csak az új bolti X ről van most szó)

Celebek mint pl Hódi Pamela,Hajdú Péterék és még sorolhatnám az új X modellt használják


2023. jún. 6. 18:20
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
94%
Normális embert nem érdekel, hogy kinek milyen babakocsija van. És nem is menőzik a sajátjával. Ez egyszerűen gyerekes.
2023. jún. 6. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
88%
Bizonyos IQ szint alatt igen, az.
2023. jún. 6. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
95%

Mármint, kit zavar, ha valaki Stokkét vesz?


Ha valaki azt gondolja, ár-érték arányt tekintve nem éri meg, és nem tud többet, mint egy 200 ezres modell, az még nem azt jelenti, hogy zavarja, ha valaki ilyet vesz, max. nem érti, minek.


Igazából a státuszszimbólumok azért azok, mert feleslegesen kerülnek sokba, ugyanazt megkaphatja valaki olcsóbban is, de jellemzően azért veszik ezeket a termékeket - nem csak babakocsit -, hogy megmutassák másoknak, telik rá, mert sok pénzük van. Ezért veszik a celebek is (vagy mert kapják ingyen szponzorajándékként).


Nekem egy középkategóriás, mai áron 200 ezres babakocsim van, a második gyerekkel nyúzom, és nem érzem azt igazából, hogy bármi pluszt hozzá lehetne még adni, hogy akarjak másik 200 ezret kifizetni rá. Strapabíró, szép, elviszi a gyereket A-ból B-be, ez egy babakocsi dolga, nem más.


De megjegyzem, engem totál hidegen hagy, ha valaki Stokkét vesz, nem is figyelem, kinek milyen babakocsija van, csak mint átlagember, az okát nem értem (toltam amúgy Stokkét ismerősnél).


Szóval igen, amúgy nyilván azt gondolom, csak mutogatni veszik, mert extra funkciója nincs egy középkategóriás babakocsihoz képest.

2023. jún. 6. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
85%

Azért, mert közben egy olyan modell, ami egyáltalán nem praktikus. Mondhatni használhatatlan, tényleg semmi másra nem jó, csak mutatóba, mert messziről meg lehet ismerni.


Egy Cybex priam hasonló áron van, az e-priam még drágább is, de nem véletlenül nem néz senki furán arra, aki egy Priammal flangál, mivel az egy viszonylag praktikus darab, aki egy ilyet vesz valószínűleg nem csak azért veszi, hogy megmutassa neki mennyi pénze van, hanem azért, mert egy jól használható, kényelmes babakocsit szeretne.

2023. jún. 6. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
78%

"nem véletlenül nem néz senki furán arra, aki egy Priammal flangál"


Szerintem arra se néznek furán, aki Stokkêval járkál, mert le merem fogadni, hogy az emberek 98%-a nem is figyeli ezt, én meg nem tudnám mondani, melyik ismerősömnek milyen babakocsija van. Vagy hogy kinek van Iphone-ja.

2023. jún. 6. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:

De ha azt irtam volna hogy Cybex ,Bugaboo stb akkor mar semmit se irtatok volna,pedig az ar nagyon hasonlo.

Miert pont a Stokke!?

Mert annyira kitűnik a többi közül?

Ahol voltam bababolt ott volt a masik 2 tipus is es a Stokke is. Biztosra mondom még igyis hogy csak próbáltam az üzletbe hogy nem szar. Városi babakocsi. Ha valaki olyan helyen lakik nem kell hogy a babakocsin legalabb 2 rugó legyen /perék. Nem kell hatalmas kerék ha az ember nem is jár olyan helyeken ahol szempont lenne.

Es nem kicsi, nagy babakocsi,max 3 évig kiszolgál egy gyereket,tovabb nemis kell. De ami a legjobb az egeszbe az az hogy brutál magasan ül a baba !

2023. jún. 6. 18:42
 7/18 anonim ***** válasza:
84%

Aki babakocsinak veszi, az szerintem lesz@rja, hogy más mit gondol róla.


Aki azért veszi, mert státuszszimbólumnak tartja, az pörög olyan kérdéseken, mint hogy "Előítéletesek lehetnek az anyukák a Stokke babakocsit toló anyukákkal szembe? De miért?!Ha valaki megteheti akkor miért ne vehetné meg ha pénztácája engedi,olyan helyen lakik ahol tökéletesen tolható?"

Mert az ilyen IQ-osztási szökevény azt hiszi, hogy mindenki vele foglalkozik.


Mellesleg azt úgy hívjuk és írjuk, hogy pénztáRca... pénztáRcája...

2023. jún. 6. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
84%
Hát én megmondom őszintén azt se tudom, milyen az a Stokke babakocsi és hogy az mennyibe kerül. Felőlem aztán tolhatja akárki, nekem tuti fel se tűnne :D Pedig lassan 4 éve tolok babakocsit napi szinten már a második gyerekkel :D
2023. jún. 6. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
91%

Azért egy Stokkét 2 kilóméterről kiszúr egy férfi is, aki tényleg nem figyeli, annyira ufó formája van...


Én se nézem kinek milyen telefonja van, de ha valaki egy 90-es évek beli antennás fél téglával telefonálna azért az feltűnne.

2023. jún. 6. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
86%

Kérdező, szerintem az átlagember minden drága, értsd 3-400 ezres babakocsi kapcsán azt gondolja, ár-érték arányban egyszerűen nem éri meg, névről függetlenül, szimplán a Stokke a legismertebb. Érted, mint a Gucci, amit dettó celebek hordanak magamutogatásból, más ruha is hasonlóan feleslegesen drága, csak nem annyira ismert.


Ha itt nem márkát írsz, csak árat, akkor is ugyanazt a választ kaptad volna. Hogy amúgy senkit nem érdekel, de aki ennyire rá van b*zulva a babakocsira, úgyis megveszi 400 ezerért is, inkább máson spórol. Én nem is írtam amúgy, hogy sz*r, csak annyit, hogy nem nyújt többet, mint egy középkategóriás babakocsi, ezért valahol felesleges is ennyivel többet rákölteni.


Az, hogy a kinézete kinek tetszik, egyéni nézőpont.


De amúgy nem értem, miért győzködsz itt minket, ha akarod, vedd meg (bár nem értem, miért lenne elég egy gyereket kiszolgálnia, általában nem szoktak a második gyereknek új kocsit venni). Elárulom, a kutyát nem fogja érdekelni, milyen babakocsid van, most őszintén, te nézed az utcán?

2023. jún. 6. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!