Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Melyik autóshordozót ajánljátok?

Melyik autóshordozót ajánljátok?

Figyelt kérdés

Az első gyerkőccel a 3:1 babakocsi autóshordozóját használtuk, de az elég silány minőségű.

Szeretnék egy strapabíró, biztonságos autóshordozót vásárolni.

Melyik márkát javasoljátok?



2023. jún. 11. 18:37
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekünk Maxi Cosi Mica pro eco van. Szereti a gyerkőc.
2023. jún. 11. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi, de én hordozóra gondoltam, nem gyerekülésre. :)
2023. jún. 11. 18:51
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekünk Maxi cosi citi volt. Szerette a lányom.
2023. jún. 11. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Mi a különbség? Ki-be akarod rakosgatni vele együtt az autóból? Sógoréknak Cybex márkájú volt, ami megfelel ennek a kritériumnak. Kényelmesnek tűnt az is. Ugyanakkor én a második gyereknél is a maxi cosi-t fogom használni újszülött kortól. Nekem semmi értelme nem volt hordozóstól bevinnem a házba, mert legkésőbb akkor úgy is felébredt, de ha nem ébred fel sem hagyja benne az ember, mert nem biztonságos.
2023. jún. 11. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nekünk cybex aton 5 van


1-es, nem az a lényeg, hogy szeresse a gyermek, hanem hogy biztonságos legyen.


Kérdezo, nézd meg, hogy az ADAC teszten milyen eredményt ért el az adott hordozó biztonság terén, a legjobbak a nehezebb svéd PLUS teszten is átmentek.

2023. jún. 11. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Köszönöm 5-ös a kioktatást, de az általam említett darab biztonságos. Alap, hogy nem ültetem tré hordozóba, ülésbe a gyereket. A minőséghez mifelénk a kialakítás, és az anyaghasználat is hozzá tartozik, amik mind megadják, hogy a gyermeknek kényelmes-e vagy nem. Cseszhetem az adac tesztemet, ha végig ordítja benne a két órás utat. Az hogy nálunk szereti a gyerek csak egy plusz infó, tapasztalat. Jó minőségű márkát keres, én 2 olyat írtam. Nem mellesleg napokig kerestem a tesztek és az igényeink alapján, hogy melyik ülések lehetnek a legmegfelelőbnek számunkra, ahol a biztonság és a minőség első helyen szerepelt. Utána elmentünk kipróbálni. Nem azt kérdezte tudtommal, hogy mi alapján válasszon, hanem hogy melyik márkát ajánljuk. Egyedül az kerülte el a figyelmemet a válaszadásnál, hogy csak olyan jó neki, amit ki-be hurcolázhat az autóból, így bátorkodtam konkrét típust ajánlani. És ha már a biztonságnál tartunk, nem hiszem (sőt tudom, mert alaposan körbejártam a témát), hogy egy övvel rögzíthető hordozó (amit vagy jól köt be a szülő vagy nem) biztonságosabb, mint egy izofixes ülés, ami a legújabb és legszigorúbb teszteken vizsgázott. A kényelem nem tűnhet fontosnak, de egy 20 percnél hosszabb úton már nem elhanyagolható szempont. De ez csak az én véleményem.
2023. jún. 12. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

5os, nem kioktatas, megjegyzés volt, minden rosszindulat nélkül. A válaszodból nem derült ki, hogy nem ez volt a fő szempont, ezért bátorkodtam megegyezni. Sajnos sokan kinézet alapján választanak, meg teljesen más szempontok alapján, mint azt az 5os válaszodban megfogalmaztad.


Mi sokat utazunk, 2oras utakat, szóval egyetértek, a kényelem is fontos, de messze nem a kegfontosabb kritérium. De van gyerek, aki bármilyen hordozóba visít, szóval ez gyerekfuggo is.

2023. jún. 12. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!