Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Rugalmas hordozókendő választá...

Rugalmas hordozókendő választáskor mit kell nézni?

Figyelt kérdés
Van csomó fajta, van, amelyik csak egy sima hosszú, széles kendő, vannak olyanok, amikben vannak varrások, gumik, stb..
febr. 13. 10:57
 1/10 A kérdező kommentje:
Újszülött babának lesz.
febr. 13. 10:58
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Nincs a környéken hordozási tanácsadó? Ha van, akár próbálni is lehet, és megmutatják hogy melyiket hogyan kell használni.
febr. 13. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Én is ajánlom, hogy keress fel egy tanácsadót. Én Liliputi rugalmast használok. Első gyereknél simát, a másodiknál most mintásat használok. Amit tapasztaltam, hogy a mintás rész pluszba rá van varrva, az nem rugalmas, valahogy nem úgy terül az az anyag, ahogy nekem kényelmes lenne így inkább a simát választanám mégegyszer.
febr. 13. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem fontos volt, hogy több irányban legyen rugalmas, és fontos volt, hogy ne legyen rakta extra rátét, mert a plusz varrás csökkenti a rugalmasságot, és roncsolhatja az amyagot. Liliputi rugalmas kendőt vettem, sima egyszínű verziót.
febr. 13. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Hordozós klub a közelben? Ha nincs, akkor kölcsönözz először, de próba nélkül ne vegyél semmit.

Én zsömbit használtam, ez egy speciális rugalmas, de végül a szövött jött be.

febr. 13. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Még nincs baba, így lenne bármi értelme elmenni egy tanácsadásra vagy klubba? Előre be szerettem volna szerezni, nem gondoltam, hogy ilyen bonyolult dolog egy kendő 😅
febr. 13. 13:38
 7/10 anonim ***** válasza:

Igazabol rugalmas kendonel szerintem kb mindegy melyiket veszed. Jo persze lehet ezt is bonyolitani, de mondjuk egy liliputival biztosan nem fogsz mellenyulni. Klubba majd esetleg a baba szuletese utan elmehetsz, ha nem vagy biztos a kotesben.

Nekem amugy egy close caboo-m volt vegul, a sima rugalmashoz nem volt idegrendszerem, ez is rugalmas kendonek szamit, csak nem kell kotozgetni allandoan, tok egyszeru felvenni es karikak segitsegevel beallitani.

febr. 13. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Sima rugalmas kendönekünk bevállt
febr. 13. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Kutatás után megállapítottam, hogy háromféle kendő használható újszülött kortól: rugalmas, szövött és a karikás. A karikás az féloldalasan lehet felkötni, emiatt nem szimpi. A rugalmas nem rossz, de vannak róla negatív vélemények. A szövött úgy tűnik, többeknek vált be.
febr. 13. 19:11
 10/10 anonim ***** válasza:
Szülés előtt is mehetsz, pocakot is lehet tehermentesíteni megfelelő kötéssel. Meg próbababával be tudod gyakorolni a megfelelő kötést
febr. 13. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!