Kunert Mata 3in1babakocsi?

Figyelt kérdés
Véleményekre lennék kíváncsi. Valóban olyan könnyű mint ahogy írják? Könnyen kezelhető?

máj. 16. 20:51
 1/9 anonim ***** válasza:
75%
Rákerestem. Hol könnyű ez? 11,5 kg mózessel, az a batár kategória. Féléves gyerekkel, téli felszereléssel 20+ kg
máj. 17. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
A váz 7kg ami nem mondható el a legtöbb 3in1-ben babakocsiról mert mindendegyil 9töl felfelé van amiket eddig néztem. Illetve a mozest nem használja az ember fél évig a legtöbb esetben. A sport része vázzal együtt 11.5kg.. A leírás alapján szerintem ez elég könnyű ahoz képest hogy 3in1-ben.
máj. 17. 07:36
 3/9 anonim ***** válasza:

Szia! Nekem volt egy kunert babakocsim, nem ez a tipus, de hasonlo. Szerettem, birja a terepet, de csak setakhoz praktikus, mert amugy nagy, tomegkozlekedni nehez, kocsiba nehezen fer be (nyilvan ez az autotok meretetol fugg).


Szoval egy tipik 3in1 babakocsi, a legtobb ilyen. Ettol fuggetlenul mi 3 evig hasznaltuk, ha nagy setara mentunk, de melle vettunk egy konnyu sportot is, minden masra.

Hidd el, a 11 kilo amugy nehez gyerekkel egyutt, de ez is olyan atlagos suly, nyilvan valamit valamiert. Ha nagy, terepre is alkalmas babakocsit szeretnel, akkor annak ez az ara, hogy nehezebb.

máj. 17. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
71%
Magával a babakocsival nincs tapasztalatom, de szerintem ez teljesen korrekt súly. Nem könnyű de ennél kb csak nehezebbeket találsz.
máj. 17. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. Azért gondoltam hogy könnyű mert az előző 3in1ben babakocsinknak csak a váza volt 9.5kg plusz a sport rész plusz a gyerek. Szóval az elég nehéz volt.

Ennél megtetszett hogy a váz plusz sport rész 11kg.

máj. 17. 09:01
 6/9 anonim ***** válasza:
83%

Aki szerint nem könnyű az tudna írni javaslatot mit ajánl?


Bocs, hogy itt kérdezek, de én is pont babakocsi keresésben vagyok, valami könnyűt keresnék (mózes résszel) mert sokat kell majd emelgetnem.

máj. 17. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Hugomnak egy cybex beezy van, 8 kilo osszesen. Lehet venni hozza puha mozest is, de alapvetoen a sportot lehet hasznalni ujszulott kortol kezdve. Csatlakoztathato autos hordozo is.


Esztetikailag viszont kompromisszumos, mert nagyon hulyen nez ki ha rajta van a hordozo vagy a mozes :D De sima sportkent tokeletes.

Cserebe csak 8 kilo es lapra csukhato. Nekem is nagyon tetszik, en is ezt vennem most, ha kene meg babakocsi.


Nekunk meg anno egy kinderkraft volt masodik babakocsinak, de ahhoz nincs semmi extra tartozek,csak egy sport. De en azt is szerettem.

máj. 17. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekem Leclerc influencerem van. A váz maga egy sportbabakocsi, huzattal együtt 6,6 kiló. Amíg mózessel használtuk a huzatot (amiben van műanyag merevítés) levettük a vázról, így a váz könnyebb volt, mint 6 kg. A mózese az teljes értékű mózes, szóval az nehéz, azaz 4 kg. Cserébe összecsukható laposra így a váz+mózes befér a kicsi autónk csomagtartójába is.


Összeségében így ez a kocsi mózessel kB 10 kg, sportrésszel 6,6 kg. Na ez könnyű.

máj. 17. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
24%

Szerintem a Mata 3in1 babakocsi egy jó multifunkcionális babakocsi, amely többféle feladatot képes ellátni egyetlen termékben. Praktikus és kényelmes megoldást nyújt nekünk kezdetektől, hiszen egyetlen termékben megtalálhatóak a legfontosabb funkciók. Könnyű anyagból készül, könnyen manőverezhető és könnyen összecsukható, így könnyedén magunkkal visszük utazásokra, városi sétákra is.


Ezen kívül, a Mata 3in1 babakocsi gyakran rendelkezik kényelmes üléssel, biztonsági övekkel, nagy kosárral és egyéb praktikus kiegészítőkkel is, amelyek még kényelmesebbé teszik a babával való közlekedést. Összességében a Mata 3in1 babakocsi egy praktikus és multifunkcionális választás lehet a modern szülők számára.

máj. 27. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!