Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Ténlyeg ennyibe kerül manapság...

Ténlyeg ennyibe kerül manapság egy jó kvalitású babakocsi?!

Figyelt kérdés

Nincs gyerekem, még egy jó darabig nem is lesz, viszont a rokonommal eggyütt mentünk el venni - neki most lett babája. Stokke-ot vett, ráadásul Travel System, tényleg kurv@ jó kocsi, de mi kerül ezen ennyibe? Vagy ez már tényleg luxuskategória? Bocs, de egyáltalán nem vagyok otthon az ilyen babadolgokban.


Stokke Travel System babakocsi (váz, mózes, ülőrész, hordozó) - 419 000 huf


Téli csomag - 82 290 huf 


Báránybőr a téli csomaghoz - 67 500 huf


Téli lábzsák - 31 900 huf


Nyári csomag - 49 790 huf


Utazótáska (amibe belefér a babakocsi) - 45 390 huf 


Pohártartó -5690 huf


Pelenkázótáska - 31 900 huf 


Napernyő 13 900 


Takaró - 13 490 


Végösszeg: 760850 huf



#babakocsi #stokker
2013. máj. 24. 22:48
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
79%

Igen, ez már luxus kategória. 20-40 ezer körül indulnak a kocsik, száz ezer körül már lehet kapni többféle igényt kielégítő, masszív kocsit.


Én "igénytelen" voltam kocsi terén, húszezres használt kocsit vettünk, de meg vagyok elégedve, nem cserélném le.

2013. máj. 24. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
54%
Ja, úgy a bababizniszhez akartam hozzáfűzni: majd ha lesz babád és aktuális lesz, mindent az ég világon mindent meg akarnak vetetni veled a gyártók, de nagyon minimális az amire valóban szükség van. Úgyis kisebb, vagy nagyobb mértékben mindenki túl vásárolja magát, de második babánál már okosabbak vagyunk :)
2013. máj. 24. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
79%
A stokke a legdrágább kocsi a piacon. legalábbis nem sok drágább van ha van. Igen ez luxus kategória. Nagaon jó kocsikat elhet kapni 100000 körül, de aká 60-70-ért is. Egyik ismerösömnek van stokke kocsi és midnen féle pluszzsal kb amiket leirtál voltháromszáz valamennyi. Az tuti nem volt 400e. A báránybőr meg utazótáska és ezek tényleg tök fölöslges. Takaró sem kell 13000-ért nem jobb mitn a 2 ezres pokróc. Szóval nyugi nem ennyi egy átlag babakocsi....:))))
2013. máj. 24. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
34%
Ez csak rongyrázás, van olcsóbban is ugyanolyan jó.
2013. máj. 24. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 A kérdező kommentje:
Ja, azt kihagytam, hogy Xplory Travel Systemt vett, mert biztos volt olcsóbb tipus is, de elvileg ez a legjobb. Ugye abban minden benne van. A külön vásárolt tartozékok nagy része szerintem is felesleges, max a téli csomagnak meg az utazótáskának van értelme, a többinek nem nagyon.
2013. máj. 24. 23:08
 6/26 anonim ***** válasza:
42%

babakocsi (váz, mózes, ülőrész, hordozó) - 48 000 huf


Téli csomag - abban mi van??? nekünk tartozék volt a téli lábzsák


Báránybőr a téli csomaghoz - felesleges


Téli lábzsák - 0 huf


Nyári csomag - hihihi...


Utazótáska (amibe belefér a babakocsi) - belefér a babakocsi?????? nem jut eszembe olyan helyzet, hogy ilyenre szükség lenne


Pohártartó -felesleges


Pelenkázótáska - 15 900 huf


Napernyő nincs értelme


Takaró - 13 490 -ennyiért van 4 db



Ez ugyanolyan, mint bármilyen más termékben a luxus. Ez a legdrágább, és biztos nagyon is jó, és minden használható erre-arra, de sokkal olcsóbban is meg lehet kapni ezt a minőséget.

2013. máj. 24. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
40%

Már bocsi, de én nem értem az ilyet. Persze én is, mikor mér csak útban volt a lányunk sok vackot megvettem, amit aztán nem is használtam, meg rájöttem, hogy olcsóbb nem hogy ugyan olyan jó lett volna, hanem még praktikusabb, mint a drága amit megvettem, de nem százezrekről volt szó. Ez már nagyon túlzás, és rongyrázás netovábbja!


Azt mondod, hogy most lett babája? Mármint most tavasszal? Mert akkor mire a téli csomagot (elképzelésem sincs, mit rakhattak bele, 82.000-ért ha a lábzsák külön van 32.000-ért, mert egyébre semmi az ég egy adta világon nincs szükség!!!!) Szóval mire ki tudja használni, már majd fél éves lesz a baba, akkor meg már nem kell agyonfélteni, mint egy újszülöttet. Báránybőr...röhögnöm kell! Eszembe sem jutna ilyen hülyeséget venni, mert úgyis felöltözteti az ember a gyereket, bunkazsák, overáll stb... Mert mondjuk ha ki kell venned valahol odakinn, nem öltöztetheted lengébben arra hagyatkozva, hogy ott a 70.000-es báránybőr! Édes istenem...


Nyári csomag...az meg mi lehet 50.000-ért, hiszen a napernyő szintén külön van...egyébként az sem ér semmit, jól írják, hülyeség az egész, mi sem használjuk, pedig az nekünk is 10.000 volt.


Utazótáska a babakocsinak, 32.000-es pelenkázó, 14.000 takaróra....hát barátnődnek nincsennek pénzügyi gondjai az biztos, de ez olyan mértékben...hát hagyjuk is...

2013. máj. 24. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
60%

ÁÁ ez iszonyú túlzás...tényleg a bárány bőr meg ezek a csomagok a legkiakasztóbbak benne:)))

Ki van ez találva elhitetik a szülőkkel hogy ettől lesznek jó szülők és ettől lesz boldog a gyerek ha a legdrágább legújabb találmányokat megveszik neki.

És sok szülő is elmondja hogy nem érdekli hogy ez marha drága meg az se érdekli ha nem fogja kihasználni, ő akkor is azt akarja megélni hogy a gyereke mindenből a legdrágábbat legmenőbbet kapja:)

Ugyanez lesz később az ilyen olyan kollekciós méregdrága kisruhákkal , kiscipőkkel, és x márka iszonyú drága "fejlesztő" játékaival.

Azért veszik meg, mert ezen mérik le mennyire fontos nekik a gyerek.

Amúgy jó pár jómódú ismerősöm van egyébként, akik megtehették volna a legdrágább babakocsit de belátták hogy teljességgel felesleges mert más kocsi is (90-100 max. 150.ezer) is ugyanolyan jó ugyanazt tudja csak nincs ráírva hogy stokke:D Szóval van ilyen is, olyan is.

A lényeg hogy nem, nem ennyire drága egy babakocsi.

2013. máj. 25. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:

Utánanéztem ennek a neten, miket is tartalmaz a téli csomag: mindenféle extaszupi hőszigetelő külsőhuzatot, prémet, kormányvédőt, stb. a mózesrészhez, a báránybőr hideg elleni belső prémet külön kell megvenni, a lábzsák meg az üőrészhez van. Nem mondom, igyekeztek minnél drágábban megoldani a dolgot.

A nyári csomag meg szintén valami külön szellősebb kupola, hűvöst kínáló tartozékok, nyáriasabb szín, plusz egy napernyő, ami passzol a nyári huzathoz.

A külön vett napernyő meg a normál huzathoz való, de nem tom, minek két napernyő. A pelenlázótáska meg a takaró is úgy lett összeválogatva, hogy színben passzoljon az alaphuzathoz.

Az utazótáska megvételével egyetértek, az arra jó, hogy repülőn lehessen vinni a kocsit az összes tartozékával együtt, így nem sérül meg. Ez nekik jól jön, mert sokat utaznak.

2013. máj. 25. 08:55
 10/26 anonim ***** válasza:
77%
Nem egy jó babakocsi nem feltétlen drága ,ezek luxus kategoria és a tartozékai nagyrésze fölösleges kacat .de gazdagék egyrészének ez kell .
2013. máj. 25. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!