Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Hauck babakocsiròl kinek...

Hauck babakocsiròl kinek milyen a tapasztalata?

Figyelt kérdés
Ùjsàgba akciòsan làttam, megtetszett.
2013. jún. 2. 16:58
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Mi a gyakorlatban még nem használtuk, a brendonban próbáltuk ki. Nekünk ott totál bejött.



Könnyen kezelhető volt, ráadásul német márka szval nekünk megbízható volt. Ott helyben meg is vettük volna, de nem volt már 3in1-ben fajta, így megbeszéltük várunk. Aztán időközben megtetszett használtan egy pierre cardin, így azt vettük meg. De tuti ha ez nem jön be egy Hauck Viper-t fogunk venni.

2013. jún. 2. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Hauck melyik?
2013. jún. 2. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Hauck Viperem van, nagyon szeretem.
2013. jún. 2. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Nekünk ilyen van:

[link]


Igazából nincs vele gondom, csak a kerekeit nem szeretem. De ha megint venni kéne, nem adnék érte ennyi pénzt.

2013. jún. 2. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Nekünk is Hauck Malibunk van minden ok vele könnyen kezelhető könnyű.
2013. jún. 2. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Nekünk a sportkocsink Hauck, nagyon elégedett vagyok vele, szuperjó választás volt, ha újra választanom kéne, ugyanezt venném!
2013. jún. 2. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Hauck sport babakocsi, most 10 E Ft.
2013. jún. 2. 21:12
 8/11 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem Hauck Viper-em van, es imadom. A Sport nem tudom milyen eloben (kepre rakerestem), de szerintem eleg jo marka, foleg ennyiert. Neha sima esernyo markatlan szarokat latok tizen-huszonert...
2013. jún. 2. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Azt a Tescosat én nem venném meg. De menj el és próbáld ki a gyerekkel.
2013. jún. 3. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Mindenkinek köszönöm a választ. Megnézem élőbe is, tuti ami biztos. De már találtam B verziót.
2013. jún. 3. 23:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!