Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Anyukák! Ti hogyan oldottátok...

Anyukák! Ti hogyan oldottátok meg két gyerekkel a sétát?

Figyelt kérdés
14hónapos lesz a kislányom mire a második gyerekem is megszületik. babakocsi kell a második gyereknek. de az első gyereket hogyan vigyem magammal boltba meg ilyenek? minden messze van azért kérdem...

2013. júl. 18. 08:45
 1/6 Gyönyörűséges ***** válasza:
szia, lattam a neten egesz jo testver kocsikat. nekem 22 honapos lesz amikor megszuletik a teso es en kendoben illetve mei taiban fogom hordozni, ha a tesoja mar eleg ugyes lesz addigra akkor jon motorral v futo biciklivel, a kicsi pedig kocsiban. de ezt majd az elet adja en akkor fogok vasarolni ha latom a helyzetet. a te esetedben viszont testverkocsit vennek hisz egy 14 honapos meg szivesen uldogel benne :) vagy hordozd te is a kicsi :)
2013. júl. 18. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
hordozóm van.:) köszönöm. szerintem még várok hogy az első hogyan jár, mászkál ilyenek. és majd úgy gondolkodom
2013. júl. 18. 10:25
 3/6 anonim ***** válasza:

14 hónapos gyerekkel még nem lehet gyalog sétára indulni, hidd el... nem tud kezet fogni, vagy babakocsit fogni olyan biztonsággal, elfárad, cipelheted stb.

Vagy ikerkocsi, vagy nagyobb a kocsiban, pici rajtad kendőben (vagy fordítva, melyik kényelmesebb, de az első hetekben biztos a kisebb súlyt érdemes cipelni) ;)


Nálunk így megy. Nagy a kocsiba, kicsi a kendőbe. Bár nálunk a nagy épp 2 éves, néha tudunk sétálni is, csak résen kell lenni, mert ha rájön a hoppá, akkor szökős :D

2013. júl. 18. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Mindenképpen kell valami, mert 14 hónaposan (lehet nem is jár még) nagyon hamar elfárad. A fiam 16 hónaposan indult el.

A fellépő sem jó még neki.

Vagy tesókocsi, v. ikerkocsi, v tesóülőke.

A 2,5 éves nagyom még mindig használja az ülőkénket (gyorsabban is haladunk, biztonságos, hiszti ellen is jó, ha elfárad beleül).


Használtan lehet kifogni jó tesókocsikat (Graco, Chicco), de 60e-ért már van új is.

[link]


Esetleg egy ilyen:

[link]



Amúgy vannak olyan kocsik is, ami pótüléssel bővíthetők (igaz itt a bevásárlórészen ül a gyerek) pl. Phil&Teds, Britax)

[link]


[link]


[link]


[link]



Nekem ilyen van:

[link]

Megvettük a kiegészítőt, és így külön kocsi is lehet

2013. júl. 18. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Testvérfellépő megoldás lehet, nem kell új babakocsit se venni. Van olyan is, amelyiknél le is lehet ülni. Használtan olcsóbb, sajnos újonnan annyi, mint egy új sportkocsi (10e Ft-nál kezdődik).

Nekem a hordozókendő jelent megoldást. A "nagyfiam" és a kicsi közt 20 hónap van, és ő össze-vissza mászkál a játszótéren, nem tudnám megoldani egyedül, ill. hordozókendő nélkül, így viszont simán tudok csinálni mindent. Nagy távolságokat még ő se tud megtenni. Ja, és kendőben sokkal nyugodtabb a kicsi, mint kocsiban. Ha van segítségem, pl. anyukámmal vagy férjemmel együtt megyünk ki, akkor 2 kocsival közlekedünk.

Illetve fentebb már valaki javasolta a testvérbabakocsit. Használtan is lehet venni viszonylag olcsón.

Sok erőt és örömet a két kicsihez!

2013. júl. 20. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A fiam 19 h a lànyom 5 h. Testvérbabakocsink van, a hàtso ülésbe simàn be tudom rakni a babahordot. Nàlunk az a baj h a fiam simàn elrohan, nem nézi hol vagyok, mi ezt babahàmmal oldottuk meg. Szoktak jokat nevetni rajtunk, valaki megszol, de amiota hasznàljuk azota megtanult szépen sétàlni mellettem.
2013. júl. 20. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!