Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Öröklünk egy babakocsit, de...

Öröklünk egy babakocsit, de csak hordozó és sportülés van hozzá. Vajon miért, mózes nem kell? (Quinny Buzz3)

Figyelt kérdés
Sajnos az eredeti tulajdonostól nem tudom meg kérdezni, hogy ő miért nem vett, ezért ezt ne tanácsoljátok. De sztem kell azért a mózes is a kettő között, nem?
2013. aug. 27. 09:31
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem mindenképpen...csak abba gondolj bele,hogy te szívesen feküdél egy egy autósülésbe mondjuk egy óránál többet?Szerintem egyáltalán nem jó neki az ülés szerintem csak az autóba való hisz eredetileg is arra van kitalálva...
2013. aug. 27. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Mózest külön kell megvenni hozzá,de mindenképpen szükség lesz rá az első pár hónapban. Használtan 20e körül mozog.
2013. aug. 27. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
2013. aug. 27. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 málna_ ***** válasza:
Épp most vettem egy Buzz-t, kell a mózes, mert ugyan a sport része dönthető, de abban nem tud aludni a baba az elején.
2013. aug. 27. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
En is igy gondoltam, nem is ertem nekik miert nem volt. Koszi!
2013. aug. 27. 14:17
 6/8 anonim ***** válasza:
42%

Szerintem nem szükséges.

Menet közben kocsiban a hordozóban, babaülésben van, ha utcán mentek a babakocsiban tud aludni, amúgy meg ágyban alszik. Szóval mikor is kell a mózes kosár?

Nem mondom hogy használhatatlan, de nem szükségszerű. Főleg hogy már ilyen kényelmes modern babakocsik vannak. Abban is simán tud aludni a baba.

2013. aug. 27. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Egy újszülött babának nem tesz jót,ha sokat van hordozóban,a quinny sportrészében pedig elveszne. Arról nem is beszélve,hogy őt be is kell takarni,szépen bebugyolálni,erre nem pont a legalkalmasabb a sportülés... Mindenképpen egyenes felület kell a gerincének,minél kevesebbszer van terhelve a gerince,annál jobb.
2013. aug. 27. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
mindenképp kell hozzá mózes,a sportrész nem alkalmas újszülöttnek. (nekünk is buzz3 kocsink van)
2013. aug. 27. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!