Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Kenguru, mei-tai, hordozókendő...

Kenguru, mei-tai, hordozókendő, egyéb hordozó?

Figyelt kérdés

Semmi tapasztalatom nincs, most fogok szülni, minden vélemény érdekel.

Mindenki azt mondja, a kenguru egészségtelen, de nem igazán írják le, miért.

Akkor milyet vegyek, és miért?

A kötözés nekem annyira bonyolultnak tűnik, hogy nem hiszem, hogy szeretném. A minimonkey hordozóerszény tetszik, de nem tudom meddig tudnám használni, lehet hogy télen a nagyon hidegben keveset használnám, tavasz végére meg már fél éves lesz a pici. Eléggé tanácstalan vagyok, segítenétek? Linkeket is adhattok! :)


2013. nov. 5. 18:10
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm, ha aktuális lesz, megjegyeztelek :)

Most ott tartok, hogy télen valószínűleg babakocsizok, majd tavasszal meglátom. Van saját autóm, nem kell sokat cibálni a kocsit, BKV-zni, ismerősöm meg azt mondta, hogy ő bevásárlásnál az autós hordozót teszi csak a bevásárló kocsira, nem is viszi a babakocsit, úgyhogy szerintem meg fogom tudni oldani úgy, hogy legyen szabad kezem. Ha meg nem, majd utólag változtatok.

A hasam nem nehéz, picike, nincs 3 kiló a baba :)

2013. nov. 6. 13:37
 12/13 anonim ***** válasza:

Látom, közben alaposan kikupálódtál. :)

Annyit tennék hozzá, hogy ha szeretnél rendszeresen hordozni, könnyebb, ha kis súllyal kezded, észre sem veszed, hogy egyre nehezebb. Fiunk 3,5 kilóval született, most 7,5. Újszülöttként nehezebbnek tűnt, mint most. :)

Persze simán el lehet kezdeni később is, csak nem szabad föladni, ha úgy érzed, leszakadsz (jó hordozóeszközzel ilyen érzés azért szerintem ritka).

2013. nov. 6. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Hordozókendővel nekem eleinte mindig majd le szakadt a hátam, derekam. Aztán rájöttem hogyan kell normálisan megkötni és akkor már nem is volt problémám vele. Ezért érdemes tanfolyamra menni ha a kendő mellett döntesz. Bár ha kocsitok is van meg autótok is akkor nem hiszem, hogy végül valamikor fogsz hordozni. Én a babakocsit szeretem a legjobban, de sajnos nincs autónk így néha muszáj hordoznom. :D Mindenek van előnye is hátránya is, na meg ki mit szeret.
2013. nov. 6. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!