Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Quinny Buzz, Graco Symbio...

Quinny Buzz, Graco Symbio vagy Chicco Urban? Melyiket valasztanatok?

Figyelt kérdés

Van ertelme egyaltalan mozessel egyutt venni,vagy eleg lenne hordozoval? Ti hasznaltatok a mozest?

Az az igazsag,hogy nem szoktam gyalog elindulni itthonrol,mindig autoval megyek,ezert gondoltam,hogy eleg lenne a hordozo,amit anelkul ratehetek a babakocsira,hogy felkeltenem a babamat.(a fiam mindig elaludt az autoban)

A mozes olyan nagynak tunik,ha arrol van szo,hogy mindent bepakoljak az autoba egyszerre,bar biztos kenyelmesebb,es valoszinuleg praktikus is annak,aki eleve gyalog indul utnak.Ha viszont arra gondolok,hogy a fiam orakon keresztul aludt az autoban a hordozoban,akkor az sem lehet kenyelmetlen.

Szoval a 3 kozul melyik babakocsit valasztanatok?Mozessel,vagy nelkule?



2014. máj. 16. 11:58
 1/3 anonim ***** válasza:
Mózessel. Egyrészt hosszú távon nem egészséges a hordozóban altatni, mert a gerincének nem tesz jót. Másrészt ha nem is sétálsz vele, de gondolom levegőzni csak kiteszed, ott alszanak a legjobbakat, arra tökéletesen jó a mózes.
2014. máj. 16. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Mózessel Chicco Urban vagy Quinny Buzz.
2014. máj. 16. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én most a 2.babámnak Quinny Buzz babakocsit fogok venni mózessel. Első gyerkőcnél is hasznos volt a mózes.
2014. máj. 19. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!