Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Milyen babakocsitok van?...

Milyen babakocsitok van? Írnátok pár sort róla?

Figyelt kérdés

2015. márc. 25. 09:00
 1/3 anonim ***** válasza:

[link]


Szia! Nekem most ilyen van, már tud járni a gyerekem. Nagyon szeretem, mert iszonyú könnyű, alig pár kiló az egész. A kerekei szuperek, akárhová eltologatom benne! Jól fordul, könnyű irányítani.

Talán a rugózása nem a legtökéletesebb, de nagyobb babának/kisgyereknek teljesen megfelelő.


Előtte Bertoni volt, újonnan vettem. Pár hónap alatt szétment a kereke, pedig sima beton úton járunk. Utáltam, szerintem borzasztó minőségű minden termékük. Pihenőszéket is rendeltem netről ilyen márkájút, de vittem is vissza a boltba.

2015. márc. 25. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Raf-pol King babakocsink volt. Földúton lakunk, bagy kerekű kellett, ami nem kerül 100e ft-ba. Amíg szembe volt velem a kislányom a kocsiba, jól lehetett irányítani. Ahogy megfordítottuk, lehetetlen volt vele közlekedni, bkv kizárva, mert nagyon nehéz☹ .
2015. márc. 25. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
71%
mi pont azért vettünk olyat,aminél nem a tolókart fordítod át,hanem a mózest/hordozót/sportrészt 2 irányból teheted fel,amit írt az előző. így mindig elöl marad a bolygókerék. hordozót is rá lehet tenni a vázra,az nagyon hasznos volt,hasfájós volt örültem,hogy nem kell felkelteni azzal,hogy átteszem a mózesbe,csak kicsatolod,és felpattintod a vázra. lábzsákok,esővédők vannak hozzá,azok is hasznosak voltak télen. ezek voltak a fő szempontok vásárlásnál
2015. márc. 25. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!