Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Mi a véleményetek/tapasztalato...

Mi a véleményetek/tapasztalatok a Pierre Cardin kocsikról/kocsikkal?

Figyelt kérdés
2015. máj. 11. 20:40
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Nekünk ilyen kocsink van, nem bántam meg, hogy ezt választottam, meg vagyok vele elégedve.
2015. máj. 11. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
31%
Borzalmasan ócskák. 3 ismerősömnek volt mind a 3 fél év alatt kuka lett.
2015. máj. 11. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 Ditta323 ***** válasza:
8 hónapja nyúzzuk. Nem bántam meg 😊Kertben (füves-földes részen) is el megy.
2015. máj. 11. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Semmi bajom vele, a második gyerek használja, tökéletesen működik még, könnyű maga a kocsi és könnyű tolni is, terepen is. Nekem egyetlen bajom az volt vele, hogy kicsit kicsi (a mózest hamar kinőtte a fiam, és a sportrész sem tágas éppen).
2015. máj. 11. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Használtan vettük, de semmi baja. Nagyon szeretem.
2015. máj. 11. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
A legszarabbnak mondott PS314-em van és imádom! Több, mint egy éve nyúzom terepen és köszöni szépen semmi baja!
2015. máj. 12. 05:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Én ilyet vettem a júliusban születendő kislányunknak. Még nincs tapasztalatom vele.


[link]

2015. máj. 12. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Határ kaki. Jobbra tolod, balra megy kb. Borzalmasan ócska. Aki nem próbált még mást, annak biztosan szuper kocsi.
2015. máj. 12. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Igazából sportkocsit vennék, a babycenterben néztem a PS521-est. Egy régi Bergonom van, azt nagyon szeretem, mert tényleg bármilyen terepet akadály nélkül vesz, csak szeretnék egy könnyű szaladgálós kocsit.
2015. máj. 12. 10:08
 10/15 anonim ***** válasza:
Nekem semmi bajom vele, ár-érték arányban teljesen korrekt. Könnyű tolni, a rázósabb terepeken is szépen megy, egy kézzel is irányítható, egyáltalán nincs ilyen, hogy "balra tolom jobbra megy". Közel sem olyan gagyi, mint ahogy a fórumokon általában írják. Nyílván van jobb babakocsi, mondjuk ha már elkérnek 2-3x többet érte, akkor legyen is jobb, de mint írtam, a maga árfekvésében jó. Egy cseppet sem bánom, hogy nem áldoztam több pénzt babakocsira.
2015. máj. 12. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!