Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Mi a véleményetek/tapasztalato...

Mi a véleményetek/tapasztalatok a Pierre Cardin kocsikról/kocsikkal?

Figyelt kérdés
2015. máj. 11. 20:40
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Nekem Ps 685-ös kocsim volt. Nagyon szerettem. Könnyen irányítható, soha nem volt vele probléma. 4 éves, ismerősök használják, ők is szeretik. Egyébként 11 babakocsim volt, (köztük Maclaren, Peg perego, TfK, Quicksmart) tehát van némi tapasztalatom.
2015. máj. 12. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

4 hónapos a kislányom, tehát eléggé aktuális a kérdés :) kb egy éve még teljes mértékben pierre cardin babakocsit vettem volna.....aztán megláttam az abc design turbo s6-os változatát.....nagyon nagy nehéz de! : strapabíró, olyan stabil váza van, hogy csoda. Átmegy mindenen. Nagyon nagy kerekek, széles és gumi. Tömör gumi ergo nem kell pumpálni stb... Nagy bevásárló rész, Férjemmel a lidlből egy 8-as pakk 2l-es almalét simán a cosmagtartóval hoztunk haza és még bírta volna...ltátam egy pierre cardint amire 2,5 kg van ráírva! Könnyű összeszerelni kissebbre csukni...Nagyon jól lehet vele kanyarodni stb... nem nyekereg...

Perre cardinra visszatérve...nem rossz...viszont az átlag pierre cardin babakocsik váza elégg gyengének tűnt összehasonlítva az abc-vel... (nem mindegy melyik abc azért!) és hozzá kell tennem használtat vettem, ergo nincs 100 e ft a zsebemben babakocsikra. Pierre cardin könnyű... Abc t- viszont akkor jó, ha autóval jártok leginkább és van lift vagy tároló...(ha kertes ház no para:D) szumma szummárum : én nem bántam meg az abc designt és tusbo s 6 (nem mindegy mert a 3 tech-et is néztem, nem lett volna jó választás) és örülök, hogy nem pierre cardint vettem.

2015. máj. 13. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
írták, hogy kicsi a mózes része... ezt én is láttam....a turbos s6 nagysága miatt viszont ez is visszaköszön óriási a mózes pl....nagyon nagy a kislányom, 4 hónapos és kb 68 cm lassan 7 kg ! arányos, de nagy :) és vígan elvan benne :)
2015. máj. 13. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Érdekes. Mi költsön kaptuk a barátainktól.Ergo ott már szolgált egy gyereket, aztán a miénket. Visszaadva náluk megint használatban van. Nem nyikorog, nem megy ellentétes irányba....
2015. máj. 13. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
nem azt mondtam, hogy rossz, én is azt néztem mondom :) csak találtam praktikusabbat....meg strapabíróbbat....
2015. máj. 13. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!