Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Első baba fiú, kék babakocsija...

Első baba fiú, kék babakocsija van. Második kislány lesz. Vennétek másikat?

Figyelt kérdés
Nem akarok másik babakocsit venni. Ez sem volt új, amikor vettük, de megszerettem és semmi szükségét nem érzem a cserének. Gáz, hogy igazi, pasis babakocsiban lesz a kislányom? Én nem érzem annak, de ismerősök kérdezték, mikor cseréljük le. Szerintem teljesen felesleges, korrekt ez a mostani, semmi baja.
2015. jún. 27. 12:03
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
67%
Nem, teszel bele rózsaszín plédet, esetleg feldíszíted valami kis csajos játékkal, apró dologgal... én nem vennék, csak akkor ha tényleg annyi pénzem lenne, hogy egyáltalán nem számít.
2015. jún. 27. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
75%
Én inkább ültetek lányt fiúsba, mint fiút lányosba. Úgyhogy szerintem nincs ezzel baj, ha lányod pasis babakocsiban ül. Ha jó a kocsi, nem akarod lecserélni, akkor nincs vita, használjátok csak a lánnyal is. Senkinek nem fog fájni! Az ismerősök meg végülis mindegy mit mondanak. Úgyis csak pár hónap vagy 1-2 év amíg használjátok, aztán feledésbe merül az egész, hogy milyen kocsival is jártatok a baba első hónapjaiban...
2015. jún. 27. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 A kérdező kommentje:
Pénzünk lenne rá, ha akarjuk, akár újat is vehetnénk. De én ennél spórolósabb vagyok, és őszintén szólva teljesen feleslegesnek érzem a cserét. Van, jól működik, szeretem is, nem látom értelmét. Csak azért, hogy a járókelők rögtön lássák már távolról, hogy kislány és nem kisfiú, hát... engem sem győzött meg ez az érv. Főleg, hogy kék babakocsiban, pasisan öltöztetett kisfiamra is volt, aki azt mondta, hogy "de szép kislány" , csak mert hatalmas barna szeme és göndör haja van :) Ezért nem éri meg "küzdeni" az első benyomásért :)))
2015. jún. 27. 12:11
 4/28 anonim ***** válasza:
82%
A kék az én szememben uniszex szín. Lányt várunk és eleve sötétkék kocsival készültünk.
2015. jún. 27. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
67%
1-es vagyok.. igen, nekem is mondták már a kék babakocsiban autós pulcsiban fekvő kisfiamra, hogy de szép kislány :D... én egyébként úgy gondolom, hogy ha egyszer a kistesó lány lesz nem veszünk új babakocsit, mert szeretem a mostanit. Én erre gondoltam, hogy a kiegészítőket csajosítom. Most kék macis lelógó játék van, akkor majd veszek valami csajosat, ilyesmi.
2015. jún. 27. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
83%

Nekem mindenem kék volt mert fiúnak hittek. Mi baj lenne belőle?

És úgy is gondolom én is, hogy inkább lánynak kék mint fiúnak rózsaszín. :) Jó lesz az.. azt a pénzt lehet másra is költeni.

2015. jún. 27. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
75%
Vannak korlátolt és agymosott emberek, akik szerint kisfiúkhoz csak kék, kislányokhoz csak rózsaszín illik. Én egy cseppet sem foglalkozom velük, a babakocsit pláne nem cserélném le azért, hogy mások ízlésének megfeleljek.
2015. jún. 27. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
67%

Nem cserélném le! Nekünk is kék van, ha lesz lány kistesó, ő is ezt fogja használni, ugyanúgy, ahogy a fiús ruhák nagy részét is fel lehet adni lányra, fordítva azonban nem tenném. :)

Ha lányunk lett volna, akkor sem vettünk volna rózsaszín vagy lila babakocsit, hanem valami semlegeset.

2015. jún. 27. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
100%
Kizárt, hogy emiatt lecserélném. Nekem a sportkocsi fekete, kis piros és szürke van benne. Kislányomat is ebben toltam és tolom is a mai napig. Semmi baja tőle. :)
2015. jún. 27. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
100%

Miért ne lehetne?

A kék lányoknak is jó. Nézd csak:

[link]

[link]

2015. jún. 27. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!