Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Első baba fiú, kék babakocsija...

Első baba fiú, kék babakocsija van. Második kislány lesz. Vennétek másikat?

Figyelt kérdés
Nem akarok másik babakocsit venni. Ez sem volt új, amikor vettük, de megszerettem és semmi szükségét nem érzem a cserének. Gáz, hogy igazi, pasis babakocsiban lesz a kislányom? Én nem érzem annak, de ismerősök kérdezték, mikor cseréljük le. Szerintem teljesen felesleges, korrekt ez a mostani, semmi baja.
2015. jún. 27. 12:03
1 2 3
 21/28 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Attól, hogy az embernek van pénze és nem kell számolgatnia, hogy kijön-e hó végére, mert van bőven, attól még szerintem nem kell kiadni feleslegesen. Elsőre is használt babakocsit vettünk, mert féláron volt, jó állapotban és tök jó arra, amire kell. Szerintem pénzkidobás lecserélni csak a színe miatt, és köszönöm, hogy ti is megerősítetek ebben. Attól, hogy kék babakocsiban nő fel még meg lesz mindene :) igaz, hogy nem jár márkás ruhákban, és nem lesz mindene vadi új, de szerintem ez nem alapfeltétele a boldogságnak. Felnőttként sem. PLáne 1-2-3 éves korban. Lesznek szép ruhái, lesz új cucca is, de csak azért mert telik rá, nem fogunk mindenből újat venni. Átgondolva teljes butaság lenne. Később másra is jól jön majd, és ami most "csak" 100.000.- az később egy nyelvvizsga, jogsi, akármi. Aminek értelme is van.
2015. jún. 27. 16:33
 22/28 anonim ***** válasza:

Ha én megtehetném és nem kéne számolgatni, akkor sem vennék újat. A tesómmal nekünk is ugyanaz a babakocsink volt (5 és fél évvel vagyok idősebb), és teljesen jó volt. Egy ismerősömék barna babakocsit vettek elsőre, és jó a másodiknak is, nem vettek újat.

Inkább nyitnék nekik egy lakáskasszát már most, és gyűjtögetném apránként a pénzt, hogy mire felnőnek, ezzel is segíthessem őket az önállósodáshoz. Nagyon jó konstrukciót láttam a Fundamentánál erre a célra, én azt meg fogom játszani, ha még meglesz, mire gyerekem lesz. Nem vagyok ügynökük, de ügyfelük igen, és nekem sokat segített ez a kassza, még úgy is, hogy egyedül fizettem, támogatás van rá. Most készülök lakást venni, enélkül nehezebb helyzetben lennék.

2015. jún. 27. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
Ezeket a színekkel kapcsolatos hülyeségeket azok terjesztik, akiknek nincs jobb dolguk. Én nő vagyok és sok kék ruhám van, akkor az is pasis?
2015. jún. 27. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
100%
Nem attól lesz boldog és kiegyensúlyozott gyermek, ha rózsaszín babakocsija és csupa cuki-muki csajszis cucca van egy kislánynak. Személy szerint ki sem állhatom, ha tetőtől talpig (beleértve ruha, babakocsi, cumi, játék stb.) csak rózsaszín egy baba. A "legyen meg mindene" és "nem sajnálnám rá" nálam nem itt kezdődik.
2015. jún. 27. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:

Dehogy vennék! :)

Ha tetszik a kocsi, jó is még, megszoktad, a nagyobbiknak már nincsen rá szüksége, biztos, hogy nem vennék. Az anyagiak miatt sem, illetve a benne lévő vegyszerek miatt sem, amik a régiben már aligha vannak meg és környezetvédelmi okokból sem. Én egy kislányt sem öltöztetnék csak rózsaszínbe, hanem mindenféle színbe, sőt amíg kicsi, addig a bátyja ruháit is ráadnám, mondjuk úgy 1-1,5 éves koráig biztosan. Ismerek kislányt, aki odavan a traktorokért, a markolókért, babával nem akar játszani, nem is akarja, hogy vegyenek neki. Ha mégis zavarna, akkor eladhatod vagy elcserélheted facebook csoportokban vagy az interneten.

2015. jún. 28. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:

off:

Én dömpereztem babázás helyett lány létemre. :-)

2015. jún. 28. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:

Tök felesleges ezért babakocsit cserélni.

Tologattam a lányom a piros, igazi csajos virágmintás babakocsiban, a rózsaszín fidres-fodros napozóban.

Jaj, de aranyos kisfiú, mi a neve?


Na? :)

2015. jún. 28. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:

Az emberek képesek rózsaszín babakocsiban rózsaszínbe öltözött gyerekről is megkérdezni, hogy kisfiú-e vagy kislány :D

Biztos, hogy nem cserélném le, kékbe simán lehet kislányt is tenni. Rózsaszínbe már nem tennék fiút, de a kék egyáltalán nem "totál fiús" szín. :) Feldobnám 1-2 lányos kiegészítővel, de legnagyobb éke úgyis a kislányod lesz, őt fogják nézni :)

2016. márc. 2. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!