Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Akinek pierre cardin ps314...

Akinek pierre cardin ps314 babakocsija van tudja tolni a babakocsit úgy, hogy a baba szemben van?

Figyelt kérdés
Most vettem a babakovsit,de ha szemben van a karpánt,akkor a kocsi kerekei a bolygóknál nem akarnak gurulni. Lehet,h valamit rosszul csinálok? Segítsetek!
2016. márc. 9. 14:18
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Hogy érted, hogy nem gurul? Nekem ugyanez a gondom, most van szervízben. Menetiránnyal ellentétesen a kerekek kerregnek, ki akarnak esni, kattog, nem lehet közlekedni vele.

2016. márc. 9. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszodaz,pontosan így értem! Erőlködik a kerék,szinte ki akar esni a helyéről..Hol szervízelik a kocsit? Feltétlen írj,ha meg tudták csinálni,mert akkor én is elviszem. Sajnos használtan vettem, blokk nincs hozzá..
2016. márc. 10. 06:00
 3/3 anonim ***** válasza:

Én a győri babylandban vettem.

Ott küldték vissza szervízbe, merre laksz? Mert ha győrhöz közel, esetleg megoróbálhatnád náluk, hátha vállalnak szervízbe küldést.

Feltétlen írok, ha megjött a kocsi.

Szerintem széria hiba lesz...érdekes. :(

2016. márc. 10. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!