Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Mamas&Papas Armadillo Flip XT...

Mamas&Papas Armadillo Flip XT kocsija van valakinek? Milyen használni?

Figyelt kérdés

Külföldi oldalakon dicsérik, de negatívumként helyenként megjelenik, hogy nehézkes irányítani. De vajon mihez képest? A legújabb, legjobb kocsikat tesztelik ezeken az oldalakon, olyanokhoz, amik többsége itthon nem is kapható, így ez nem segít.


Akinek van itthon ilyen: elárulná, hogy milyen a gyakorlatban?


2016. ápr. 26. 09:05
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Nekem Armadillom van de nem ez,és könnyű irányítani,szerintem menj be az üzletbe és ott nézd meg.
2016. ápr. 27. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Köszi, de nem bp.-i vagyok, rendelném.
2016. ápr. 27. 17:27
 3/15 A kérdező kommentje:
Neked egyébként melyik armadillo van?
2016. ápr. 28. 12:15
 4/15 anonim ***** válasza:

Nekem egy piros Armadillo City-m van, és nagyon könnyű irányítani és összecsukni főleg repterek nagyon hasznos, nyaraláskor. :)

Én imádom.

2016. ápr. 28. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Fú, most olvasom, hogy rendelnéd, szerintem mindenképpen gyere fel a Mammutba és próbáld ki!

Hogy könnyű e neked tolni vagy nem.

Én anno a McLaren és e között vaciláltam, de nem bántam meg.

Az Urbo Bug esernyőkocsiját- sötétkéket próbáltam, is nagyon könnyű tolni, manőverezni míg a sima Urbo-t én gyűlöltem, nagyon rá akartak beszélni, mert saját gyártású kocsijuk, de nehéz volt tolni, kicsi kerekek, én utáltam ahogy van! És összecsukásnál egy kis szög is kiállt és ezt csak élőben vettem észre.

Ezért mindenképpen ajánlom, hogy előtte egy napot szánj rá!

2016. ápr. 28. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Köszi, azt hiszem, megfogadom, amit tanácsoltok és csak megszervezem valahogy. Kicsit nehéz a baba mellett, második kocsink lenne. Az elsővel félig-meddig befürödtünk, a mózesrész remek volt, a kocsi könnyen irányítható és könnyű, de a sport kagylós kivitel és a pici nem szereti, nem bír benne úgy aludni, hogy vízszintesen se vízszintes a háta és a lába közben az égbe áll.
2016. ápr. 29. 09:24
 7/15 anonim ***** válasza:

Én írtam mind a kettőt.

Nekem Xplory V4-em volt és én is befürödtem vele...

Nem szerettem egy éves korban eladtuk külföldre az ebay-n.

Én a könnyen kinyitható sportkocsik híve vagyok. :)

Az Armadillo City pont ilyen.

A sima Armadillo is nagyon jó és nagyobbak a kerekei.

2016. ápr. 29. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
1-es vagyok,nekem a sima Armadillo van,az elég jó,de ezt én már 1 éves korában vettem.
2016. ápr. 29. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

A sima Armadillo mennyire birkózik meg a kátyús járdákkal és némi fűvel, kaviccsal (ezt az üzletben ugyebár nem tudom kipróbálni...)?

Csak városban használnám, de van jó pár vacak járda.


A mi babánk egyébként még csak 8 hónapos.

Köszi, hogy segítetek!

2016. ápr. 29. 21:04
 10/15 anonim ***** válasza:

Én az Armadillo City a Budai Várban is eltologattam, nem mondom, hogy zökkenőmentesen, de ki lehetett bírni.

8-10 hónapos kortól egy Armadillo már bőven elég szerintem.

És nagyon tágas, ki tudja nyújtani a lábát, és aludni is tud benne.

De az Armadillonak valamivel nagyobb kerekei vannak ez igaz.

2016. ápr. 30. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!