Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Mamas&Papas Armadillo Flip XT...

Mamas&Papas Armadillo Flip XT kocsija van valakinek? Milyen használni?

Figyelt kérdés

Külföldi oldalakon dicsérik, de negatívumként helyenként megjelenik, hogy nehézkes irányítani. De vajon mihez képest? A legújabb, legjobb kocsikat tesztelik ezeken az oldalakon, olyanokhoz, amik többsége itthon nem is kapható, így ez nem segít.


Akinek van itthon ilyen: elárulná, hogy milyen a gyakorlatban?


2016. ápr. 26. 09:05
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Most nézem az Armadillo City 81 ezer, hát én arra emlékszem, hogy 65 ért vettem az üzletben lehet valami akció volt.

A sima Armadillo 104 ezer, kicsit tágasabb és nagyobbak a kerekei.

Az Armadillo XT nél írják hogy könnyű az utakon, parkokban boldogulni vele, és az 131 ezer.

Hát, nekem jó a járda a környékünkon és alapvetően utazáshoz vettem, így nekem a City is megfelelt de a kerekei elég kicsik, én is kikerülöm a kátyúkat vele.

2016. ápr. 30. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim válasza:
Szia. Pont ma vettem meg a Armadillo XT. próbáltuk a flip xt is hát meg mondom őszintén £100-tal drágább de semmivel se jobb sőt az összecsukása bonyolult, nem volt annyira tágas. Szóval ha teheted próbáld ki a sima XT is fantasztikus egésznap benne volt az izgómozgó 15hós csajom 😀 holnap pedig megyünk vele kirándulni kiváncsi leszek milyen lesz hogy fog viselkedni a kerekei (jó nagyok):)
2016. máj. 7. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:

Ha mostanában nem csak velem szemben lenne hajlandó utazni, nem is gondolkoznék a flipen.

~2 hét múlva lehet be tudok menni Bp.-re, akkor meglatom.

Köszi a válaszokat!

2016. máj. 8. 10:55
 14/15 anonim válasza:
Kedves Kérdező! Érdeklődöm, hogy megvásároltad e a flip xt babakocsit? Mi is most ezen gondolkodunk.
2016. aug. 4. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
Nekünk flip xt van. Nagyon szeretjük. Újszülött kora óta van. Most 4 hónapos. A sportrészt még nem használtuk. Dombos környéken lakunk Bp-en. Jól manőverezhető. Azt is szeretem benne, hogy szűk helyeken a boltban is elfér.
2016. aug. 5. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!