Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Altathatok esernyőkocsiban...

Altathatok esernyőkocsiban újszülöttszűkítővel babát?

Figyelt kérdés
Utazás miatt csak ezt tudnánk vinni magunkkal. Külön van egy hauck szűkítőm, amivel stabil lenne benne. Dönthető a kocsi (pierre cardin).

2016. jún. 19. 07:48
1 2 3
 1/28 A kérdező kommentje:
2.5 hónaposan
2016. jún. 19. 07:49
 2/28 anonim ***** válasza:
Akkor már inkább magad mellett az ágyon. Szerintem nagyon kényelmetlen lenne neki.
2016. jún. 19. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
Mennyire dönthető? a miénkhez a sportrész vízszintesbe dönthető (stokke) és újszülött szűkítővel használjuk simán (3 hónapos)
2016. jún. 19. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 A kérdező kommentje:

Majdnem teljesen dönthető!


Nem éjszakáról van természetesen.

2016. jún. 19. 08:33
 5/28 anonim ***** válasza:
63%
hát a majdnem teljesen dönthető az nem 180 fok. Teljesen dönthető kocsiban altathatod, szűkítő is jó. Én vettem a hauck sportkocsinkba egy sima textilmózest, merev az alja, tökéletes
2016. jún. 19. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
56%
Az ugye nem derült ki a kérdésből, hogy nem éjszakáról van szó. Én egyébként nappal sem altatnék benne gyereket. Inkább ülnék mellette másfél órát az ágy mellett.
2016. jún. 19. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
63%

sima esernyőkocsik azért vannak fél éves kortól, mert nem merev megtámasztás van a háttámlán, hanem csak azok a fém rudak. tehát egy ülni nem tudó babának tönkrevágja a hátát.

kérj olyan kicsi kocsit aamit 0-tól használható, annak egyben van a háttámlája, így jó lesz.

2016. jún. 19. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
mini manóba lehet kölcsönözni utazóágyat (az se az igazi matrac nélkül de plussz takaróval az alján puhább) vagy aludhat mellettetek is
2016. jún. 19. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 A kérdező kommentje:

Az utazóággyal aligha tudok menni:-)

Napközbenre kell amikor nem vagyunk a szálláson. Mivel pici baba nem 1.5 órát kéne az ágya mellett lennem hanem jóval többet. Mivel másik gyerekem is van ez kizárva.

Túl nagy kocsi azert nem lehet mert nem ferunk kulonben be az autoba.

Van mozesunk de eppen ezeket szeretnem kivaltani, hogy ehelyett a cuccaink elferjenek, ezert vinnem az esernyokocsit.

Honnan kerjek 0+ot??

2016. jún. 19. 16:40
 10/28 anonim ***** válasza:
0%

Ha ennyire nem fér bele az életetekbe egy nyaralás, miért erőltetitek? miért nem maradtok otthon, h az a pici baba nyugodtan, kényelmesen tudjon aludni? Képes lennél beletenni egy enm neki való kocsiba, cs azért, h császkálhass napközben? Könyörgöm, 2,5 hónapos...


Én amúgy egy karikás kendőt szereznék erre az időre, azt nem kell kötözgetni.

2016. jún. 20. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!