Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Van valakinek ilyen kocsija?...

Van valakinek ilyen kocsija? Mi a véleményetek róla?

Figyelt kérdés
[link]
2016. jún. 19. 08:29
 1/3 anonim ***** válasza:
Újszülött részére biztos, hogy nem venném meg. Inkább olyat, aminek mózeskosár része is van. Az megfelelőbb. Ha már nagyobb babának nézed, akkor olyat választanék, ami kisebb méretű, összecsukva könnyebb szállítani, kicsi a súlya. Főleg, ha autóba is kell rakni, vagy buszra felvinni. Ha autóba is sűrűn tennéd, és kicsi a csomagtartó, meg kell nézni, hogy egyáltalán befér e. Illetve minden babakocsit érdemes kipróbálni, mielőtt megveszed.
2016. jún. 19. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Fél évesnek lenne.

Van mózeses kocsink, sporttà is àtalakítható, de nagyon utàlom! Nehéz, fix kerekei vannak úgyhogy egy élmény vele közlekedni, ràadàsul balra húz úgyhogy egy sima egyenes úton is folyton korrigálni kell. Ezt a kocsit szeretném levàltani.

Az utazàshoz van esernyőre csukható babakocsink (jel.pill. 2 is) amivel teljesen vagyok elégedve. Ez csak városon belüli használatra lenne, az összecsukott méret nem szàmít, a könnyű irànyíthatóság annál inkàbb!

Előtte mindenképpen elmennék kipróbàlni, az első kocsinkkal is így fürödtem be, azt 250km-ről rendeltem, nem tudtam volna elmenni megnézni

2016. jún. 19. 09:41
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem ez sem épp pehelysúlyú kocsi.
2016. jún. 19. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!