Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Miért veszitek ezeket a...

Miért veszitek ezeket a babakocsikat kedves anyukák? Minden véleményre és tapasztalatra kiváncsi vagyok. Miért nem jobb egy Chicco, Graco, Peg Perégo? Adbor, Kunert, Bergon, Baby Lux, Mikrus, Dorjan. Stb.

Figyelt kérdés

Ezt látom mindenhol és 50 százalékban ezeket árulják csak használtan.

És miért hó a nem bolygókerekes babakocsi? Mert ezek főként azok.



#divat #babakocsi #nem bolygókerekes
2017. jan. 19. 09:26
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

Ami lemaradt kérdés és megjegyzés:

a legtöbb Adbor, Kunert babakocsi például keveset használtként hirdetik holott nem sportkocsi, tehát ki lehetne használni évekig mégis megveszik. Én csak arra tudtam gondolni, hogy biztos rossz minőségű, lehetetlenség, hogy ennyi eladó van ami 1 év körüli, valami oka van. Ugyanilyen a Lorelli márka, mindenkit szabadulni látom a márkától...valószínű az sem jó minőségű lehet. Jól gondolom?

2017. jan. 26. 01:25
 12/15 anonim ***** válasza:
Szerintem pont azért adják el 1 év után, mert aztán már váltanak sportkocsira. A nagyobbik gyerekemmel én sem használtam végig a nagy kocsinkat, pedig az nem is ilyen böszme kocsi volt, de azért mégis, amikor már lehetett, váltottam kisebb, könnyebb kocsira.
2017. jan. 26. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 MM86MM válasza:
100%

Esetleg az sem utol szempont, hogy nem mindenki engedhet meg magának drága/drágább babakocsit!

1 év után pedig valóban nem azért adják el, mert tönkremegy, hanem azért, mert elég egy könnyebb sportkocsi. Amíg nem lehet kapni csak és kizárólag mélykocsit, esetleg mély+hordozó, addig ez lesz. 1 év után megy eladásra a 3:1 babakocsi, mert sportkocsiként nem praktikus.

2017. jan. 29. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Nekem teutonia babakocsim van puha falu mozessel és vázra tehető merev mozessel. Én nagyon szeretem mert a sport része is nagy. Most vettem egy adbor duo babakocsit mivel áprilisban érkezik a kisteso és másfél év lesz a gyerekeim Között.Mindenhova gyalog járok és kB 1,5 km kell megtennem a boltig. Tegnap jött meg a kocsi a kislányomat alig bírtam kivenni belőle annyira tetszett neki.
2017. nov. 4. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Elég rosszul tudod, mivel a Kunert Gold pl.bolygósítható kerekű ;) .

Bemásolom, amit mashova írtam róla:

Kunert Goldunk volt, 3 in 1. Nagy kerekű, hátul rugós, elől bolygósítható, mind a városban, mind itthon (külterületen élünk, kavicsos utcákon sétáltunk) megállta a helyét. A városban levő nagy padkák sem jelentettek akadályt, felfújható és bolygósítható kerekei voltak, sosem volt vele probléma.

A tolókarja állítható, így a nálam 1 fejjel magasabb férjem is kényelmesen tudta tologatni.

A sportrész teljesen dönthető és óriási hely van benne! A mózes is emelhető 2 fokozatban, szintén nagy hely van benne, kényelmesen bele tudtam takaróba bugyolálni a babát.

Alumínium vázas, így a súlya sem vészes, nem okoz nehézséget megemelni.

A tapasztalataim alapján ez egy szuper babakocsi, csak az extrákkal kell kérni, így kb.85.000 a vége.

2019. jan. 2. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!