Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Hauck shopper trio set vélemén...

Hauck shopper trio set vélemény? Van ilyen valakinek?

Figyelt kérdés
Tapasztalatokra lennék kíváncsi, előny-hátrány, könnyű-e tolni, strapabíró-e, biztonságos stb.
2017. ápr. 21. 10:03
 1/5 anonim ***** válasza:
Ezért a pénzért inkább keresel hauck Evo-t könyebb baba kocsi könyebb irányítani. Nekem ilyenem volt de gracotol és elég nehéz, nagy volt.
2017. ápr. 21. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem trio, de a sportkocsi az hauck shopper. Ki nem állhatom. Elég nehezen irányítható. Én inkább a 2x nehezebb 3:1-ben kocsinál maradtam miután ezt megvettem, csak utazáshoz használjuk meg ha menni kell patikába, mert oda csak ezzel jutok be, túl keskeny az ajtó. Szóval én lebeszélnélek róla.
2017. ápr. 21. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Nekünk is Trio set van. Nincs tapasztalatom másban így csak észrevételeket írok.


Nagyon könnyen átvariálható, a hordozós szettel a legkönnyebb a kocsi, én második emeletre cipelem mindig (6-7 kilós babával).

A kerekei nem a legjobbak, a boltokban elfordul, de amúgy betonra járdára teljesen tökéletes. Én terepen is használtam (Lásd: városliget feltúrás, sóderes járda :D )

A pohártartó részt imádom :D

A pakoló zsákja mózes alatt nehezen elérhető de hordozóval felülről is pakolható, úgy jól elérhető.

Mosni könnyen lehet, mert darabokra lehet szedni, mindent le lehet húzni a vázakról. A mózes matracán is van cipzáros védő huzat.

Sajnos a sport részt még nem próbáltuk ki, majd 1-2 hónap múlva.. Arról nem tudok nyilatkozni még. De a bemutató videón látszik, hogy szinte vízszintbe lehet ereszteni, fekhet is benne a baba, rendes övvel jár.


Strapabíróság:

Használtan vettük, az előző tulajdonos 1 évig használta - kirándulásokra mindenhova vitték. Nincs hibája, csak a kerekei kopottak, de ezen kívül semmi gondja nincs..

2017. ápr. 21. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek.

Májusban születik a kisfiúnk, ezzel a babakocsival szemezgetünk. Gondolkozom még.

Az lenne még a kérdésem, hogy télen lehet használni a sport részt? Mert nincs hozzá lábzsák, a babám pedig akkor lesz 7-8hónapos.

2017. ápr. 22. 09:25
 5/5 anonim ***** válasza:
Persze hogy lehet, vehetsz hozza labzsakot külön vagy sima pokrócal be takarod mi úgy használtuk a miénket...nekem most hauck sport baba kocsim van
2017. ápr. 22. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!