Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Mi a véleményetek erről a...

Mi a véleményetek erről a kocsiról? Hauck babakocsi Shopper Neo II

Figyelt kérdés

Hauck babakocsi Shopper Neo II


[link]


2017. aug. 23. 17:41
 1/4 anonim ***** válasza:
Mennyi idõs gyereknek lenne? Milyen célra? Milyen útfelületre? Gondolom nem újszülöttnek, mert mózest nem látok hozzá. Amúgy nem tūnik túl strapabírónak, èn ilyen kiskerekū babakocsit nem vennék.
2017. aug. 23. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én a Hauckokról eddig nem hallottam jót.. Nekünk 3 az 1-ben van és a sport rész rettenetes.. Nem tudom milyen ez, ha lehet, ne zsinóros háttámla állítósat vegyél.
2017. aug. 23. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Igaz kicsit másfajta, de hasonló hauck shoppert vettem a gyerek 9 hós korában. Rosszabb utakon szenvedés, boltban szenvedés. Sportkocsi létére nehéz is, pedig egy könnyebbet képzeltem el. Mi főleg az utak miatt lecseréltük elég hamar, pár hét után.
2017. aug. 23. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én babakocsim(kicsinek) hauck volt, na az teljesen más.kategoria volt, mint a mpstaniak. Jelenleg is hauck még nem,mint ezek. Anno magunnak is azt néztem, bementem.brendonba és azt hittem onmagaban felborul olyan kis nyeszlett.
2017. szept. 4. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!