Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Most akkor babahordozó kendő,...

Most akkor babahordozó kendő, vagy babakocsi, vagy mindkettő, egyáltalán hogyan hordjam a gyereket majd télen?

Figyelt kérdés

Én már úgy összezavarodtam ettől a dologtól. Eleve téli gyerek lesz, december elején. Nincs babahordozós kabátom, de vettem kétszer nagyobb számút, ami alá elvileg kendőben vihetem a babát, habár nem tudom ezt igazán hidegben mennyire bírnánk és mennyi ideig férne el alatta,főleg ha nagyobb lesz.

Olvastam egy fórumon hogy kendővel járnak mindenhova. Nade akkor nem is kell így babakocsi? Kicsit tartok attól hogy nagyon megszokja hogy mindenhova viszem őt, aztán ha lefektetném akkor bömbölne,mert megszokta eleve azt hogy anya mindenhova hordja magán.


Nyilván ha gazdag lennék mindent megvennék neki, de fölöslegesen nem akarok illetve tudok költeni.


Mit tanácsoltok? Lehet hülyén írtam le,de annyira tapasztalatlan vagyok még.



2018. szept. 27. 21:40
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
35%
Ahány baba, annyiféle verzió. A fiam jól elvolt kendőben is meg babakocdiban is. De a kedvence az, ha autózunk. A lányom az első 2 hétben szó szerint nonstop rajtam volt kendőben, aztán csak ordított benne. Volt olyan időszak, hogy sehogyse volt jó. Se a mózeskosaras babakocsi, se az ülős babakocsi, se a kendő, se az autózás, csak az államdó ordítás. Érdemes beszerezni babakocsit és kendőt is. Nem muszák vadi újat venni, használtan is lehet jó állapotú babaholmikat kapni jó áron. A "megszokja a hordozást és nem lehet majd letenni" szerintem hülyeség. Az első pár hónapban ordít, ha leteszed. Ez teljesen normális. Teljesen védtelen, kiszolgáltatott, nem is lát még tisztán, nem tud önállóan mozogni. Az édesanyja jelenti neki a világot. Ahogy egyre önállóbb lesz, egyre kevesebbet fogja igényelni a hordozást. Én legalábbis így tspasztaltam.
2018. szept. 28. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
27%

Remek, a sok babakocsifannak 0%-ban hasznos a válaszom.

Akkor mi a f....nak kell kérdezni, ha véleményt sem lehet nyilvánítani????

2018. szept. 29. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
38%
22, mivel a hordozósok 90 %-a nem csak hordoz, hanem babakocsizik is.... Köszi! :)
2018. szept. 29. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!