Lehet nagyon elszúrtam a babaruha vásárlást.. Ez a Tescos méret mekkora babára jó?

Figyelt kérdés

Tesco, newborn méretéből vettem jó néhány kisruhát.

Itthon láttam, hogy beleírva 50 cm van...

A lányom 3700 grammal, 51 cm-el született, most fiam lesz, de a doki szerint ő is kb ekkora lesz.

Szerintetek próbáljam visszavinni? Fel fogom tudni egyáltalán adni rá?

Mellettük csak 0-3 hós ruhákat láttam, azt nagynak gondoltam.

Itt olvasom, hogy elvileg van up to 1m méret is, ez lenne az 56-os, ezt kellett volna?

Akkor miért a newborn méret??

Előre is köszi.



#Tesco newborn #Babaruha méret
2020. aug. 8. 22:07
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
82%
Vidd vissza, a kinti cetlit le lehet vágni, ha megvan vidd azt is, majd visszateszik, 50-es a koraszülött lányomra is csak két hétig volt jó.
2020. aug. 9. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
91%
Én is vettem egy-két newborn méretet a Tescoban, az első két hétben jó volt rá, amikor az 56osok még lógtak. 3750 gr, 57 centivel született a fiam. Szóval ha nem 20 dbot vettél, akkor én nem vinném vissza.
2020. aug. 9. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!