Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » Leírnád tételesen milyen...

Leírnád tételesen milyen ruhadarabokra és azokból hány darabra van szükség egy újszülött esetén, kb. 6 hónapos koráig?

Figyelt kérdés
Júniusban születik az első babám és eléggé tanácstalan vagyok. Ráérek-e még a beszerzéssel, vagy jobb, ha minden megvan hónapokkal hamarabb is akár?

2021. jan. 1. 18:57
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Szintén júniusban szülök második baba lesz én csak 56-62es méreteket veszek mindenböl (persze ha valami meg tetszik és csak nagyobb méretben van megveszem pl rugi,body ezek "örök darabok" nekem az első is sokáig hordott bodyt az kényelmesebb mint a póló illetve a rugi volt a pizsije miután nappal már naci body szettben volt úgyhogy ezekböl igazábol vehetsz 1-2öt de felesleges nagyon betárazni mert lehet hogy olyan gyorsan nő hogy átt is ugrik 1-1ruha méretét.)

Én úgy tervezem hogy 56os méretéből veszek kb 10db rövid bodyt nyár lesz izzadni fog nyilván lesznek balesetek is az elején 5-10db hosszú bodyt abban fog aludni kis zoknival vagy rövid rugival mert oké hogy nyár lesz de ő még csecsemő lesz és azért az éjjelek hüvösebbek meg hát kitudja milyen forró nyár lesz..rugibol rövid és hosszúbol kb 10dbot vegyesen illetve napozót veszek kb 5dbot..62es méretböl napozóbol is szintén 5db aztán majd meglátjuk hogy mennyire kell..rövid hosszú bodybol vegyesen 10dbot, rövid hosszú rugibol is 10dbot aztán majd ki derül hogy miböl mennyi kell.

2021. jan. 6. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Én azt javaslom hogy ha már nagyon vásárolgatni szeretnél akkor az eü dolgokat vedd meg pelenkák babának fürdetö popsikrém neked betétek stb..a ruhákkal szerintem várj tavaszig akkor jönnek a nyári darabok. Illetve a baba kocsinak tényleg nézz jól utánna. Én össze írtam hogy miket kell venni és szétt osztottam "típus" szerint és oda írtam hogy mit melyik hónapban veszek meg.
2021. jan. 6. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
11-12.es vagyok azt kihagytam hogy veszek egy vastagabb nagyobb rugit-vékonyabb overált ha hüvösebb lenne az idő 68asban veszem azt.
2021. jan. 6. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!