Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » Sértődés nélkül nem lehet...

Sértődés nélkül nem lehet visszautasítani babaholmikat?

Figyelt kérdés

Idén születik meg a babánk, és szerettünk volna a férjemmel tartani egy nagyobb bevásárlást, főleg ruhákból. Alig vártam már, hogy mehessek szép bodykat, szvettereket vásárolni, nyilván ez egy olyan dolog, amit az ember szívesen csinál a gyermeke születése előtt.


De az elmúlt 2-3 hétben a család hozott egy halom babaruhát, olyat, ami másik babáé volt a családban meg olyat, amit kifejezetten a miénknek vettek most...szóval kb. annyi ruhája van már, hogy lassan venni sem kell semmit, mindene megvan.


Csak egy csomó minden nem tetszik és tök rosszul esik, hogy ma is már csak az infót kaptam, hogy vár majd egy csomag babaruha anyósoméknál.... Ne értsetek félre, ez egy tök aranyos gesztus lenne, ha kapnék 8-10 darab kis ruhát és kész, de konkrétan most ha elmegyek vásárolni, akkor csak tök feleslegesen fognak ott állni a ruhák a szekrényben.


Most mondjam, hogy nem kell, köszi, vigyétek vissza? Tuti mindenki vérig sértődne, hogy nem kell a babaruhája, csak így meg olyan rossz érzés, hogy nem tudunk olyan kis ruhákat venni, amik nekünk tetszenének...



2021. jan. 22. 17:34
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon jó érzés babavárás során vásárolni a babának, ettől ne foszd meg magad. Ha nem tetszenek ezek a ruhák, amiket kaptál, úgysem szívesen adod majd a babádra. Ha nem akarsz sértődést, ne utasítsd vissza, csak tedd el valahova, így olyan, mintha meg sem kaptad volna őket.
2021. jan. 24. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
100%

Én is hasonlóképpen éreztem magam, amikor megrohamoztak csomó ruhával, mielőtt a Kisfiam megszületett. Alig vártam, hogy ketten a Férjemmel válasszuk ki a pici rucikat :)

Végül azt csináltam, hogy kiválogattam belőle azokat, amik tényleg tetszenek, mert volt benne több is és ami még kellett, azt megvettük. A többit eltettem vagy idővel visszaadtam, ha kölcsön kaptuk.

Én sem szeretem a felhalmozást, de ez azért egy picit másabb, mégiscsak az én pici Babámra adom ezeket a darabokat, én sem veszek fel olyat, ami nem tetszik vagy nem áll jól.

2021. jan. 27. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!