Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » Akinek az első fiú lett, a...

Akinek az első fiú lett, a második pedig lány kis korkülönbséggel, mennyire adtátok rá a kislányra a fiú megmaradt ruháit?

Figyelt kérdés

Tegnap átválogattam a kisfiam kinőtt babaruháit. Ami nagyon fiús volt (dinós, traktoros, repülős, galléros-nyakkendős), azokat félretettem, de ami pl csak egy sima kék body vagy nadrág, azt gondoltam, ráadható. Persze, kell venni úgyis néhány újabb darabot, mert az évszak nem teljesen stimmel, de mennyire gáz kéket meg unisex szürkét adni egy kislányra? Nyilván az első 1-2 évben, amíg mindegy.

Fiam most lesz 2 éves, kb 3-4 hónapja izgatja, mit adok rá


2021. máj. 5. 09:40
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
22%

Én maximum itthonra adtam rá a lányomra, pedig én nem mástól kaptam, hanem a nagyobb gyereké volt, a saját fiamé. Kint az udvarra, vagy festeni oké, mert arra kb bármi jó.


De pl még játszótérre sem adtam rá fiús ruhákat. Én is szeretek öltözködni, csinos lenni. Erre szeretném nevelni a lányomat is, hogy lányos lány legyen. Eddig bejött, és ez az alapoknál kezdődik.

2021. máj. 5. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%
Persze, 11-es, mert biztos emlékezni fog rá, mit viselt 3 hónaposan és az hatással lesz a nőisége megélésére és az öltözködésére 😄
2021. máj. 5. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%
Csak a nyakkendős és a "fiú" vagy "boy" feliratú ruhákat nem adtam a kislányomra. 2 év van köztük. Mivel fülbevalója sincs, ezért egy idő után (kb féléves korában) vettünk neki egy lányos sapkát. (Uniszex a kabátja, az overálja, ezért hiába adnék rá rózsaszín bodyt.) Félreértés ne essék, engem nem bánt, ha fiúnak nézik, viszont sokan zavarba jönnek, ha eltévesztik a nemét.
2021. máj. 5. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!