Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » Hogy öltöztetitek ma babátokat?

Hogy öltöztetitek ma babátokat?

Figyelt kérdés
Sziasztok, igazából azért teszem fel ezt a kérdést, mert nekem már fogalmam sincs hogy kéne öltöztetni a kislányom ezekben a furcsa időkben😄 az én kislányom 7 hónapos, hasonló korú babákatokra mit adtok rá például ma?
2021. máj. 11. 12:24
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

Jesszus szegény. Harisnya meg pulcsi? 30 fok van.

Délelőtt vásárolgattunk, rövid ujjú body meg egy vékony nadrág volt rajta, de nagyon melege volt. Azóta csak egy rövid ujjú body van rajta, tökéletesen elég, bár előbb kicsit kimentünk, már így is kipirult meg leizzadt.

8 hónapos

2021. máj. 11. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
52%

Jezusom.....


Sose értettem ezt, ha már nem csecsemorol van szó, hogy nem lehet ezt tudni? Te is pulcsiban harisnyavan voltál? Gondolom nem.


Én ma rovidnadragban es croptopban vagyok. Érdekes lenne, ha a gyerekre pulcsit adnék.


Póló, rovidnadrag, sapi,zokni,szandál.

2021. máj. 11. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%

3 hónapos, rövid body, vékonyabb hosszú naci.

Értem én, hogy nem akarod, hogy megfázzon, de közel 30 fokba hogy jutottál el a pulóverig, nopláne a naci alatti harisnyáig????? Nem tél van bakker.

2021. máj. 11. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Harisnya hosszú ujjú 30 fokban ,🙈😬😂 rajtad mi volt? Kabát? Én nagyjab ugyanúgy mint én. Ha fúj a szél,akkor kap egy réteggel többet.
2021. máj. 11. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Harisnya, pulcsi túlzás. Neten vannak fent táblázatok, h.hőmérséklettől függően kb.mibe kéne öltöztetmini. Szoktad nézni a kis nyakát? Ha izzadt, akkor melege van.
2021. máj. 11. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:

Hát igazából reggel volt rajta ez a sok ruha, meg nem volt olyan meleg.. De mindig a nyakanal nézem és amúgy akkor reggel nem volt melege. Csak aztán ahogy melegedett az idő úgy kicsit izzadt volt és így átöltöztettem

Kedves 12-es mivel első baba,fogalmam sincs,hogy kellene öltöztetni,segítségem nincs, csak a férjem aki meg főleg azt mondja hogy öltöztessem be jól nehogy megfázzon. Nem főben járó bűn,hogy nem tudom mit hogyan első babánál. Örülök, hogy te gyakorlott vagy és tisztában vagy vele én csupán csak segítséget kértem, mert össze vissza van az időjárás és nem szeretném hogy egyik napról a másikra hirtelen laza ruhákat adjak rá, mert úgy gondoltam hogy ettől megfázhat. Ettől független köszönöm ☺️!

2021. máj. 12. 16:50
 17/18 anonim ***** válasza:
Ááh, nagyon beöltöztetted szegényt! Rövidujjú body, rövidnadrág, a napsütés ellen pedig valami vékony kalap.
2021. máj. 12. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Reggel sem volt már olyan hideg, elég a rövidnadrág, rövidujjú reggel is.
2021. máj. 12. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!