Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » Nyáron mibe öltöztetitek a...

Nyáron mibe öltöztetitek a 7-8 hónapos babátokat? Miben alszanak, takaróznak? Otthon meg lehet oldani a pelus nélkül?

Figyelt kérdés
2014. márc. 16. 00:05
 1/5 anonim ***** válasza:

Decemberi a lányom, pont nyáron volt ebben a korban.

Pelenkát mindig adtam rá, hiszen enélkül minden csupa pisi-kaka lett volna.

A nagy hőségben otthon csak pelenka és egy rövidnadrág volt rajta, hogy mégse a pelenkán csússzon-másszon a földön a kutya mellett.

Ha kimentünk adtam rá egy bodyt is, hogy a mei tai ne dörzsölje ki és az izzadságot felszívja a ruha.

Ha jól emlékszem csak egy rövid ujjú bodyban aludt, ám mindig magára húzta a polár plédjét.

2014. márc. 16. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

szintén decemberi :)

otthon ha nem ment a klíma akkor csak pelusban volt, fürdés előtt pokrócon pucérkodott, de csak fél-egy órát, így is mindent összepisilt :)

éjszaka bodyban aludt és textilpelussal takartam be.

sétálni napozóban vittem vagy kisnaci atlétában, bár utóbbit nem szerettem.

viszont egy kis takarót mindig vittem magammal, ha klímás helyre mentünk akkor ráterítettem

2014. márc. 16. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Lányom van. Nyáron ha nagy meleg volt napozóban, ha hűvösebb vékony hosszú ujjú, lábas rugdalózó an aludt mint most, s még hálózsákot is kapott.

Napközben ha kánikula volt, egy kis lenge ruha, vagy napozó volt rajta, nem szerettem ha mesztelen van, mert ahogy mászott , a szőnyeg kidörzsölni a bőrét.

Ha nem volt az a nagy meleg, akkor leggings, póló, szoknya, de nyáron is van amikor csak 20 fok van, vagy este hűvösebb van, akkor kell a szabadidő/melegítő ruha, vagy farmer, kardigán, széldzseki/átmeneti kabát. Nyárra is kel vékony és meleg ruha is.

Egy fél-1 éves gyerek még nem lehet pelenka nélkül, hisz mindent össze pisil, kakál, nem jelzi még hogy neki kell!

Még jövő nyáron is pelenkás lesz, majd csak az azutáni nyáron, 2,5 évesen tudod leszoktatni a pelenkáról, de lehet csak 3,5 évesen, még messze van a pelenka nélküliség!

2014. márc. 16. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Decemberi fiú: nyáron nagy melegben nagyon sokat volt napozóban (rövid ujjú vagy ujjatlan), egyetlen bodyban, sokszor abból is ujjatlanban, vagy kisnadrág-trikó összeállításban. Pelus mindig volt rajta. Vékony polár pléd éjszakára vagy textilpelenka. Nyár eleji lány: szebbnél-szebb napozókat lehet kapni ujjatlan vagy rövid ujjú kivitelben. 1-1 vékony hosszú ujjú pamutrugi is elkél, hűvösebb éjszakákra.
2014. márc. 16. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Panelba lakunk, nagyon meleg van. Pelusba és pólóban vagy atlétában volt itthon. Ha mentünk valahova akkor body (rövid naci nélkül), trikó rövid nacival, vagy póló rövid nacival összeállítás. Éjjelre rövid ujjú body, vagy ujjatlan. A paplan huzatjával takartam be, de csak hajnalba.
2014. márc. 23. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!