Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » Pepcos babaruhák minősége milyen?

Pepcos babaruhák minősége milyen?

Figyelt kérdés
2021. aug. 7. 22:50
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
86%
Jó, csak nagyobb kell 1 mérettel
2021. aug. 7. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
97%
Némelyik jó , némelyik nem. Attól függ.
2021. aug. 7. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
60%
Én nem veszek ott ruhát, mert sokszor megjártam vele. Ami jó, az a zokni, bugyi, harisnya. A többinél amit tapasztaltam: kinyúlik, eldeformálódik, mintája lejön, varrásnál elengedi, mosásnál apró lyuk lesz rajta. Pedig kíméletesen mosok. Akkor már inkább veszek egy fokkal drágább ruhát, de bírja már ki addig, amíg kinövi.
2021. aug. 7. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
89%

Igen, ez igaz hogy mosás után sok mindenen volt apró lyuk. Nem értettem én sem mitől. 1-2 mosás után. Vagy eldeformálódik is igaz sajnos.

Ellenben pl rövidnadrágok most vannak ilyen organic cotton pamutok, azok viszont szuperek, vettem vagy 5-et a lányomnak, azt hordja egész nyáron.

2021. aug. 7. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
72%
Hát nekem pont a H&M ruhák lesznek lyukasak, pepcos cuccunk még nem lett kuka, de lehet hogy gyorsan átnövi 2 múlt kb 4-5 hó alatt kinövi őket.
2021. aug. 8. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
80%
Az organikus pamut cuccok nagyon jók! A többi vegyes. A pólók pl. nem jöttek be, hamar kinyúlnak.
2021. aug. 8. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
84%
Jobb mint amire számítottam a vélemények akapján.
2021. aug. 8. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem rossz, amennyibe kerülnek, annyit megérnek. De tényleg alulméretezett kicsit, a fiam most pont 116 centi, de Pepcos pólóból már 2-3 hónappal ezelőtt is 122-est vettem neki, pedig vékony gyerek, szóval nem tölti ki "széltében" a pólót, de így is rövid a 116.
2021. aug. 8. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Renben,akkor veszek párat és meglátjuk.
2021. aug. 9. 18:21
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Én egy időben elég sokat vásároltam ott (98-104-es méret), de azt vettem észre, hogy nagyon romlik a minősége, kifakultak, deformálódott az anyag, töredezett a minta, stb. így kerültem a boltot.


Idén tavasszal elkezdtem újra nézelődni és szerintem sokat változott, jó irányba.


Most 122-es méretet hord a fiam (118 cm, 23 kg), viszont nadrágokból biztos, hogy elég a 116-os. Rövidnadrágból 110-eseket kellett vennem most nyáron, annyira nagy méretezés, viszont nagyon jó minőségűek!

Rövid ujjút és vékony hosszú ujjú felsőt alig tudok venni. Rettentő nagy különbségek vannak. Pl. egyik 122-es póló hossz: 44 cm, ehhez bőség: 33 cm. Másik hossz: 50 cm, bőség: 34 cm.

Boxereket és a zoknikat szeretem. Zokniból mondjuk a 27-30-as majdnem nagy a 32-es lábára, pedig nem extrán vékony. Mondjuk, nekem a 31-34-esből is valamelyik nagy volt a 36-os méretemre:D


Mivel a kérdés babaruhára vonatkozott, így arra is válaszolok.

Kislányom még a 68-as ruhákat hordja, (H&M, F&F) de bodyból és a pamut kisnardrágokból, főleg a talpasból kell a 74-es.

Rugik valahogy irreálisan hosszúak a bőségükhöz képest.


Nekem az a véleményem, hogy ár érték arányban nem rossz.

Itthonra és oviba is vásárolok jelenleg innen.

Kinövik mire tönkremenne :))

2021. aug. 9. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!