Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » Vesztek Disney-s ruhákat a...

Vesztek Disney-s ruhákat a gyereketeknek?

Figyelt kérdés
2021. aug. 11. 16:13
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
90%
Alapjáraton nem ilyeneket szoktam, de előfordul, hogy kap olyat. 1 éves.
2021. aug. 11. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Direkt nem,csak ha tetszik a fazon/szín/anyag,akkor megveszem. Egy éves szintén,nem nagyon érdekli még mi van rajta.
2021. aug. 11. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%

Egy ilyen ruhája van. Egy bambis együttes, ezt meg is tartottuk, mert ez volt az első kisruha amit ráadhattam, és nem esett bele nyolszor (csak kétszer😂)

Egyébként 7hónapos, direktbe nem veszek ilyeneket

2021. aug. 11. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%

Igyekszem kerülni. Csak akkor veszem meg, ha szolidabb a minta és a szín.

Például az 5 éves lányomnak van egy farmerkabátja, aminek a hátára van hímezve egy Minnie egér fej. Ez még elmegy, vagány, nem túl erőszakos a minta.

Ő amúgy szeretne mindenféle Jégvarázsos meg Disney hercegnős ruhákat, így már nem lehet elkerülni, néha kap 1-2-t.

A kicsi 11 hónapos fiú, neki is azt hiszem csak egy Mickey egeres bodyja van.

2021. aug. 11. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
Nem
2021. aug. 11. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
27%

6,5 és 4 évesek a lányaim és nincs Disney-s ruhájuk. Ki nem állhatom.

Időnként megjegyzik, hogy húúú, de szép, de megértik, hogy ez nálunk "nem játszik".

Ledöbbent, mikor frozenes leggingsben, Minnies pólóban, unikornisos hajpánttal feszítenek az ovisok, hogy milyen szépek😏

2021. aug. 11. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
69%
Szoktam venni, nem számít, mi van a ruháján.
2021. aug. 11. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
70%

Nem nagyon, viszont ajándékba, ha valaki ruhát hoz akkor 90%, hogy Disney, csupaminta, cukimuki, habosbabos...

Nincs bajom vele, de én jobban szeretem az egyszerűbb darabokat, ez alatt nem azt értem, hogy tök egyszínű, van mintás is csak kisebb, más jellegű. :)

2021. aug. 11. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%
Nem szoktam. Akciós ruhákat szoktam venni, azok általában egyszerűek, kevés vagy semmilyen mintával. De kapott már ajándékba másoktól, én meg nem érzek zsigeri gyűlöletet egy figura iránt. Úgyis mindent tök gyorsan kinő. És egyelőre egyáltalán nem érdekli mi van rajta.
2021. aug. 11. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
82%
Nem. Viszont anyóstól kapott párat. Ráadom, hogy örüljön. A lányomat nem hatja meg. 5 éves.
2021. aug. 11. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!