Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » Vesztek Disney-s ruhákat a...

Vesztek Disney-s ruhákat a gyereketeknek?

Figyelt kérdés
2021. aug. 11. 16:13
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
89%

Aki szokott, miért van lepomtozva? Nem mindegy idegen anyukáknak, mibe járatja a gyerekét?

Különben is mi ez a disney-fóbia?

2021. aug. 11. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
81%
Ha valamelyik meséért rajongana, akkor olyat biztos vennék (ha jó minőségű). De pont nincs oda a fiam annyira egyik Disney meséért sem.
2021. aug. 11. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat.Mindenkinek ment a "hasznos" .
2021. aug. 11. 20:56
 14/21 A kérdező kommentje:

11-es,nekem tetszenek a Disney-s ruhák.

Decemberben lesz meg a kisfiunk,érdeklődtem másoknak is tetszik e veszik e a gyerekeknek.

Meglepődtem itt a válaszokon,mert sok gyereken látok Disney-s ruhákat.h&m,c&a,f&f,pepco üzletekben sok van és veszik is,fiúknak,lányoknak.

De én veszek vegyesen neki.

2021. aug. 11. 21:02
 15/21 anonim ***** válasza:
74%

Leggings van neki több 3/4-es Mickey egeres, meg mostanában kapott 4 Jégvarázsos felsőt, mert most az a kedvenc.


Kicsi még, 5.5 éves kislány. Persze, hogy megveszem neki, ha azt szeretné.

Majd az iskolában váltunk szolidabb cuccokra. Most még hadd legyen már kislány :).

2021. aug. 11. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
90%
A csicsás cuccokat én sem szeretem, pl. egy Pepco gyerekruházat részére pont emiatt be nem tenném a lábam, de Disneys ruhát szoktam venni. Természetesen olyat, amin nem érzem csicsásnak a mintát, a legtöbb ilyet a Zarában találom. Csak úgy adok mintás pólót a gyerekre hogy minden más egyszínű rajta (fekete leggings vagy farmer plusz egyszínű cipő, nadrággal vagy cipővel azonos színű kardigán vagy kabát, ha kell), így én nem érzem túlzónak azt a két mintát a pólón.
2021. aug. 12. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:

A csilivili ruhákat kerülöm. De a lányomnak van Frozenes ruhája, meg Minnies, Tom&Jerrys ágyneműje, pizsije. A fiamnak is Mancs őrjáratos, Tom&Jerrys cuccai.


Én sem értem miért baj, ha valaki vesz ilyet is. Én gyerekként a 101 kiskutyás pólómért oda meg vissza voltam.


Felnőtteken is látni Mickey és Minnies ruhákat. Na az egy kicsit furi volt, amikor a negyvenes anyuka abban ült mellettem. De, ha neki tetszik....

2021. aug. 12. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:

Nekem is vannak majdnem 30évesen Oroszlánkirályos pólóm,Mickey egeres pulcsim,pólóm.

😁

2021. aug. 12. 11:31
 19/21 anonim ***** válasza:

16

A pepcoban egyáltalán nem csicsás minden..szolid,szép darabok is vannak.

2021. aug. 12. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
47%
mostanában divat szidni a pepcot, a disneyt, lassan a hm-et is, mert az "fenszi"...
2021. aug. 12. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!