Akik újonnan veszitek a ruhákat, mennyibe kerül kb egy szezon?

Figyelt kérdés

Eddig örököltük sok ruhát, használtan is vettem max 1-2 darabot kellett újonnan megvenni. Most egy komplett ruhatárat (még zokni is kellett) vettem újonnan őszre, mert a legtöbb cucc kicsi és elapadt az öröklés, összenőttek a gyerekek.

Vettem a Reserved-ből, H&M, F&F és így jött ki ~40 ezerre, pedig minden akciós volt. Minimális ruhatárat vettem, de így is sokallom kicsit.


Ez ennyibe kerül újonnan és kész? Ti mennyiért vásároltok?

Igaz ez tavaszig, vagy tovább jó lesz, télre meg kell még pár dolog majd.


2021. aug. 12. 12:33
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha akció nélkül vásárolsz, akkor sok. Ên egyben nagyon ritkán veszek meg mindent, inkább apránként és előre (póló, fehérnemű... évszaktól függetlenül mindig kell).
2021. aug. 12. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha ez tényleg egy komplett ruhatár, még nem is volt sok.
2021. aug. 12. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
86%

Igen, nagy összeg tud elmenni rá. Nekem 2 gyerekre csak a szezonális cipő 25e ft (egy pár fejenként) és nem vettem hozzá mást (nadrág, póló, pulcsi, alsónemű). Az óvodai 3 váltás ruhát is rá kell számolni és akkor még nem vettem kabátot, ami 5-10e is lehet rájuk.

A gyerekeim különböző neműek, a lány a nagy, így az ő kinőtt rózsaszín virágos kabátját nem adom az öccsére, ezen sem lehet spórolni. A ruhatár 4-6 havonta cserélődik, így sok választásom nincs, megvesszük.

A lányom ruháit viszont továbbadom egy barátnőmnek, neki 2 lánya nő bele kb 1 csúszással, de így is örül neki és tárolja addig, mert erre sem kell költenie.

2021. aug. 12. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

8 évesem van. Mindig mindent ujjonan veszek neki.

Egy szezon kb. 60-80 ezer szokott lenni.

2021. aug. 12. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Megkerdezhetem miket vettel ennyiert?

Mi is jarunk a Reservedbe es hasonlo uzletekbe, akciosan is vasarolunk, de ez toredeke annak, amit mi elkoltunk…..


Pont most allunk nagybevasarlas elott.

Farmer/hosszu nadragon, melegitok, hosszu ujjuk, pulcsik, boxerek, zoknik, melleny es legalabb egy atmeneti kabat, sportcipo kell….

Nyaron akkorat not basszus, hogy minden villantos lett…

2021. aug. 12. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
21%

Én beálltam ingyen csoportokba 0a facebookon és onnan szereztem több zsák babaruhát,illetve használtan vettem minden olyat ami nem letszukseglet ( ide nem tartozik bele ugye a légzésfigyelő stb. azt újonnan vettem). Úgy vagyok vele hogy cserébe majd én is felrakok majd dolgokat ingyen később más kismamáknak ha majd kinövi, plusz kilós turkaboltba járok. Csak olyat veszek újonnan amit másképp nem tudok megvenni, plusz mindig figyelem van-e akciós holmi. Ja és adomány

Boltba is járok ott . egy rugi 300 Ft akciós volt az egyik napon.

2021. aug. 12. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Én nem egyszerre veszem meg a komplett ruhatárát hanem ha valahol kapható Pl őszi ruhák Lidl,Aldi stb,akkor onnan veszek pár darabot .
2021. aug. 12. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Amiket vettem: rövid, hosszú ujju body, pulcsi, melegítő szett, legging, melegítő gatya, átmeneti kabi, hálózsák, zokni, kardigán, pizsama

H&M-ben mindig megvárom a 20%-ot.

2021. aug. 12. 19:22
 9/12 anonim ***** válasza:
0%
6-os vagyok: nekem használt helyekről ennél sokkal több van, plusz tescóban most sok babaruha van leértékelve, meg amúgy is mindig megnézem van-e ott valami leárazva. Nem kell mindennek vafdiújnak lennie, úgyis lehanyja, fossa stb.
2021. aug. 12. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
0%
Kérdező felesleges volt egyszerre ennyi mindent megvenni.elég lett volna folyamatába meg venni.
2021. aug. 13. 03:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!