Akik újonnan veszitek a ruhákat, mennyibe kerül kb egy szezon?

Figyelt kérdés

Eddig örököltük sok ruhát, használtan is vettem max 1-2 darabot kellett újonnan megvenni. Most egy komplett ruhatárat (még zokni is kellett) vettem újonnan őszre, mert a legtöbb cucc kicsi és elapadt az öröklés, összenőttek a gyerekek.

Vettem a Reserved-ből, H&M, F&F és így jött ki ~40 ezerre, pedig minden akciós volt. Minimális ruhatárat vettem, de így is sokallom kicsit.


Ez ennyibe kerül újonnan és kész? Ti mennyiért vásároltok?

Igaz ez tavaszig, vagy tovább jó lesz, télre meg kell még pár dolog majd.


2021. aug. 12. 12:33
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

Tudom, hogy olcsóbb használtan, én is preferálom azt is, viszont mostanában elég vacakul vagyok stbstb nem tudtam elmenni ide-oda turkálni, egyesével beszerezni mindent.

Illetve a lányomnak mar 92-es ruhák kellenek de szinte minden 80-as volt és pici rá, de így nyáron okés volt. Az összes nadrágja 3/4-es lett, 1 vékony pulcsi jó már csak rá, az összes body szorul.

Nem mellesleg belefér újonnan, most megengedtem magamnak ezt a "luxust", hogy szépen összevásároljak dolgokat.

2021. aug. 13. 07:24
 12/12 anonim ***** válasza:
Nextet veszek,százezrekre jön ki egy szezon 😅de mondjuk én veszek sokat,kevesebb ruha is elég lenne,mindig megfogadom na majd következő méretre kevesebbet veszek 🙈
2021. aug. 18. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!