Milyen nadrágot adnátok durván négykézlábas gyerekre a játszótérre?

Figyelt kérdés

17 hónapos a gyermekem, még bőven négykézlábas, de nyilván sokat járunk játszótérre. Nem ül meg szerencsére a homokozóban, megy a betonra, kövekre stb.

A leggingsek 1-2 használat után kilyukadtak. Farmerhez meleg van (oké ma nem, de általában). Rovid gatyóban meg konkrétan véresre dörzsölte a lábát sokszor, pedig ezt az irányt preferáltam volna.

Van valami térdvédó? Mit kéne adni rá?


2021. aug. 17. 21:10
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
52%
2021. aug. 17. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Nem zavarja??
2021. aug. 17. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
1, az egy pár hónaposra is alig megy fel. Anno a 11 hónaposomnak rendeltem, de a térdére nem tudtam volna felhúzni anélkül hogy teljesen el ne szorította volna, pedig nem volt dagi.
2021. aug. 17. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Ebben be tudja rendesen hajlítani a lábát, nem vastag? Olyan, mintha nyomná a térdhajlatánál. Esetleg próbáltad? :)
2021. aug. 17. 21:15
 5/13 anonim ***** válasza:
1 vagyok én ilyet vettem a fiamnak és semmi baj nem volt vele. Nem szorította, nem csúszott le,rendesen betudta hajlítani
2021. aug. 17. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
52%
Vagy esetleg nem kéne addig lerakni kint a földre csóri gyereket, amíg nem tud menni? Véresre dörzsöli a lábát a betonon/köveken, és eszedbe se jut, hogy talán nem kéne a földön másznia? Ez hosszúnadrágban se lesz jobb, úgy is szúrni fogják a kövek pl, meg dörzsölni a beton a tenyerét... és nyilván kilyukad a gatya, ha négykézláb mászik... de miért nem lehet ezzel megvárni, amíg stabilan megy? Plusz azt írod 17 hónapos, és még BŐVEN négykézlábas, azzal tisztában vagy, hogy 18 hónapos korig el kéne indulnia?
2021. aug. 18. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
51%

6-os kérlek mondd már el kérlek, hogy mire fel ez a hangnem? Komolyan azt hiszed hogy ezzel segítesz?

Az én fiam adhd-s ugyanezt csinálta (bár ő ilyen idősen már szaladt). Minek hagytam ??? Mert lehetetlen volt visszatartani. Nyilván a kérdező sem szögesdróton hagyja mászni.

Egyébként igaz, hogy megfigyelést igényel ha másfél évesen még nem kezd el járni, de ezt is miért ilyen stílusban kell? És hidd el legtöbbször az orvos meg a védőnő is csak nyugtatgatna az anyukát hogy jaj hát egy felnőtt sem jár négykézláb, minden gyerek a maga tempojaban fejlődik blablabla. Szóval ha segíteni szeretnél a tanacsiaddal akkor lehetnél egy kicsit kedvesebb.

2021. aug. 18. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
65%

Visszaolvastam, és nem látom, hogy hol voltam bunkó, vagy bármi ilyesmi. De nem is ez volt a célom vele. Csak számomra abszurd, hogy a gyerek még menni se tud, de leteszik kint a betonra, kőre, fűre mászni. És ha beleáll valami a kezébe-lábába, és ha kutyakakiba-pisibe tenyerel, vagy megeszik valamit a földről? Vagy tényleg bármi. Az, hogy ráadásul a nadrágja (meg a cipője, már ha van rajta) is tönkremegy a mászástól, csak másodlagos... De miért nem lehet megvárni, amíg tud stabilan menni?

Az adhd megint más. Az meg, hogy nem lehet visszatartani, elég erős túlzás, nem kell letenni és kész. Erre találták ki a babakocsi sport részét. Bent a lakásban, ahol nem horzsolja magát a köveken véresre szerencsétlen, meg mászhat kedvére...

2021. aug. 18. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
70%

Nekem inkább az a része szúrt szemet, hogy rövidgatyában "véresre dörzsölte a lábát SOKSZOR"

Tehát nem volt elég, hogy egyszer véresre dörzsölte a lábát, utána még 1-2-3-x alkalommal ugyanúgy le lett téve rövidnadrágban? Hátha ugyanaz a beton majd legközelebb nem dörzsöli véresre, vagy mi...?

2021. aug. 18. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Mazsolázzátok a részleteket, de a kérdésre nem válaszoltok... Vagy írjátok valami hasznosat, vagy ne is kattoljatok ide.
2021. aug. 19. 09:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!