Milyen nadrágot adnátok durván négykézlábas gyerekre a játszótérre?

Figyelt kérdés

17 hónapos a gyermekem, még bőven négykézlábas, de nyilván sokat járunk játszótérre. Nem ül meg szerencsére a homokozóban, megy a betonra, kövekre stb.

A leggingsek 1-2 használat után kilyukadtak. Farmerhez meleg van (oké ma nem, de általában). Rovid gatyóban meg konkrétan véresre dörzsölte a lábát sokszor, pedig ezt az irányt preferáltam volna.

Van valami térdvédó? Mit kéne adni rá?


2021. aug. 17. 21:10
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Kaptál választ, ne tedd le szegény gyereket a betonra meg a kavicsokra szétzúzni mindenét, amíg nem tud menni.

Pont a homokozó lenne a kevésbé rossz, ha ott játszana, akkor max koszos lenne, de te azt írod, hogy "szerencsére" nem ül meg ott... mintha direkt örülnél neki, hogy vehetsz neki hetente 5 nadrágot és/vagy épp véresre horzsolja magát mászás közben. Hát most akkor mi hasznosat lehet erre mondani?

2021. aug. 19. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:

17 hónaposan mennie kell játszóra, nem elég itthon lenni, babakocsival sétálni. Tudom, hogy nem a legjobb, hogy még nem jár, nem örülök én sem neki, 7 hónapos kora óta járunk tornára, kezelve van.

Berakom a homokozóba, foglalkozom vele, de akkor is elmaszik és felfedezi a helyet, ahogy a kortársai szokták, csak ő mászva. Örülök, hogy felfedező és megy amerre érdekeset talál. Örülök, hogy odamászik a játékokhoz és feltornázza magát rájuk. Szeretném hagyni, hogy máddzon örömmel, ezért is lenne jó valami olyasmi megoldál, mint amit a 1. linkelt, csak gondolom az már nagyon pici lenne rá.

2021. aug. 19. 11:09
 13/13 anonim ***** válasza:
100%
18 hónaposan indult el a lányom. Nem tettem addig le olyan terepen, ahol szétzúzza a térdét. Homok, fű ok, kavics beton nem
2021. aug. 19. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!