Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » Rugdalózó vagy kisnadràg+kispu...

Rugdalózó vagy kisnadràg+kispulóver kombináció jobb egy kisbabának?

Figyelt kérdés

Mit érdemes a body felé adni?

A régi időkben csak az egyberészes rugdalózó, tipegő volt, de mostanában már mindenhol csak a nadrág + pulóvert látom, egész kicsi méretben is. Igazából nekem is jobban tetszik ez, viszont nem tudom, mennyire praktikus a babának.

Első babámat várom, most állítom össze a ruhatárát. Egyberészes rugdalózók a H&M-ben pl pizsama néven vannak árulva.



2021. szept. 13. 11:16
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
84%

Ameddig nem mozgott sokat, én a rugdalozot jobban szerettem, mert a felső/nadrág csúszott össze-vissza. Amikor viszont már aktívabban mozgott, akkor jobb volt a kétrészes, bár aludni még mindig kezeslábasban alszik.


Szerintem elsősorban a divat az oka a kétrészeseknek ilyen kicsiknek. Legalábbis senki ne adja be hogy praktikus és kényelmes egy kantáros farmer egy öthónapos gyereknek :-D

2021. szept. 13. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
87%
Egyértelműen a rugdalózó a legpraktikusabb
2021. szept. 13. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%
rugdalózó!
2021. szept. 13. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:

Rugdalózóból hol van nagyobb választék?

Decemberi baba lesz.

Eddig mindenhol csak a vékonyat láttam, ami legfeljebb tényleg pizsinek jó, a hálózsákba.

2021. szept. 13. 11:28
 5/22 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként tényleg nem nagyon van mostanában, a Brendonban vannak, de kb 5000 forint darabja. Én Next rugikat vettem és nagyon szeretem őket. A nextdirecten tudsz rendelni.
2021. szept. 13. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:

Köszönöm a tippet!

A brendonban láttam én is olyat, ami normális, de 5-6000 Ft darabja, kicsit sokallom.

A nadrág pulóver kombináció megvan kevesebből, és még jobban is néz ki.

2021. szept. 13. 11:36
 7/22 anonim ***** válasza:
81%

A rugdalózó praktikusabb, mert nem csúszkál.

Most lecsengenek a nyári, vékony darabok, jönnek a vastagabb anyagú ruhák, érdemes várni még. Elvétve már lehet találkozni egy-egy vastagabb darabbal, én pl tegnap vettem a pepcoban egy plüss rugit.

2021. szept. 13. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
75%

Én alul csatos kis bodykat adtam rájuk. Nyáron csak ennyi.

Hidegebb időben body és erre jött harisnya, nadrág, pulcsi.

Arra törekedtem, hogy ne legyen csupaszon a kis hasa, háta, ha felgyűrődik a nyakáig póló pulcsi, amikor ölben van. Meg ülve/fekve se, amikor még nem mocorgott annyit.

Na, meg a body a pelust is remekül tartja, jobban mint egy kis nadrág.

A kezeslábasokat éjjel adtam alváshoz, ha hűvösebb volt.

2021. szept. 13. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
81%
Mi csak alváshoz használunk rugdalózót. Nappal egész pici kora óta body+nadrágban van. Ha télen kicsit hidegebb volt a lakásban akkor kapott egy vékony hosszúujjút még a szintén hosszúujjú body fölé, de az ritkán kellett csak.
2021. szept. 13. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%
Amíg csak fekszenek, jobb a rugdalózó.
2021. szept. 13. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!