Van itt más is aki persil duo-caps-al mosta át a baba ruhákat? Illetve ecettel öblített?

Figyelt kérdés

#baba #mosás #Persil #Újszülött ruhák
2021. szept. 15. 13:27
 1/8 anonim ***** válasza:
33%

Feltétlen szükségét érzed, hogy már az újszülött kisbabád is a vegyszereket szívja fel a bőrén keresztül?


Vannak öko-mosószerek vegyszermentes háztartásoknak, vegyél inkább olyat.

2021. szept. 15. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Miért kérded? Biztos van.
2021. szept. 15. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm.

Inkább maradok a sensitiv dolgoknál.

Csak olvasgattam róla,és érdekelt.

2021. szept. 15. 14:28
 4/8 A kérdező kommentje:

Persil sensitiv gélt vettem. :)

Használt valaki ilyet? Eléggé kellemetlen illata van 😁

2021. szept. 15. 15:19
 5/8 anonim ***** válasza:
Utálom a Persilt. Foltosak lettek tőle a ruhák…
2021. szept. 15. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én szeretem az illatát. Azzal mostam át a babaruhákat (azóta is azt használom). A védőnő azt mondta, hogy jujjj az nagyon erős mosószer, inkább ariel vagy a legjobb a Tomi. Tomit nem használok, mert a párom viszket tőle. Így vettem ariel baby-t. Gondoltam, hogy majd akkor a már használt babaruhát azzal mosom. Na a lányom meg azt nem bírta, piros száraz foltok lettek rajta tőle. Akkor váltottam mosódióra, de mikor elfogyott nem vettem újra (szépen mos, csak nem tetszett a szaga, a babaruhákat meg ugye nem öblítőztem). Szóval nekem persil sensitive eddig a favorit.
2021. szept. 15. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Kimostam tegnap 2 gép baba ruhát,de nem sok illata van neki.

Öblítőt nem használtam,de így így pihe puhák a ruhák.

Férjem érez rajta nemi illatot,én nem.. 😊 de megérte megvenni,mert ha megszültük akkor is marad belőle egy darabig.

20 mosásra elég

2021. szept. 16. 14:44
 8/8 anonim ***** válasza:
Mosódió gélt használtam csak az elején egy kis ecettel. 5 hónapos kora óta viszont öblítésre a coccolino sensitive-et a fehér üvegeset használom. Isteni illata van és egyenlőre nincs baja a babámnak, pedig valamiért neki is voltak korábban száraz foltjai, amikor meg kb alig használtam a ruháihoz mosódiót is, aztán párszor bekentem a kis bőrét La roche posay testápolóval, azóta se jött neki vissza.
2021. szept. 17. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!