Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » D.D. Step cipő másnál is...

D.D. Step cipő másnál is engedi a színét?

Figyelt kérdés

Most vettem először D.D. Step barefoot cipőt, halvány rózsaszínűt, de 1 hónap viselés után valami borzalmas állapotban van. Nagyon nehéz takarítani, a koszt/sarat lemosni róla, ha víz éri, azonnal engedi a színét. Foltos. Olyan, mintha már 5 gyereket kiszolgált volna.

Másnál is ilyen ez a fajta cipő vagy csak én fogtam ki valami selejtet. (lányom nagyon szereti, kényelmes neki, d énem veszek újra ilyet, ha mindnél ez a hiba)

Ugyanitt jó minőségű, közép árkategóriás barefoot cipőt keresek. Tudnátok ajánlani?


2021. okt. 11. 20:25
 1/6 anonim ***** válasza:
87%

Biztos velem van a baj, de én nem vízálló cipőt nem mosok vízzel 🤷

Bőr cipőt nem szabad lemosni.

Szárazon letörlöd a koszt és bekened cipőápolóval. Még jobb, ha előre gondolodsz és impregnálod viselés előtt. Attól "kosztaszítóvá" vàlik (értsd: könnyebben lejön róla a szenny).

2021. okt. 11. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
89%

Még jó hogy mosógépbe nem dobtad és utána panaszkodsz! :D

Nem, nem típushiba hanem felhasználó hiba, ha hasított bőrcipőt vízzel mosol. Bármilyen márka foltos lenne ettől.

2021. okt. 11. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
55%
Ugyan nem cipő, hanem szandál, de ugyanez volt a probléma. Annyi különbséggel, hogy ha kosz érte, nem vízzel mostam le. Első használat után kopni kezdett, max 3 hónapig hordta a lányom. Eladni sem tudom.. Nem is veszek több D.D. Stepet..
2021. okt. 11. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Impregnáltattuk és utána itthon is kezeltem impregnáló spray-vel, de mivel átmeneti cipő, így kerül rá víz és sár is ami nyomot hagy és sima kefével nem lehet eltüntetni.

Azt elfogadom, hogy helytelenül tisztítottam, de ezzel már meg is kaptam a választ a kérdésemre, hogy ez a cipőmárka nem nekünk való.

2021. okt. 11. 21:43
 5/6 anonim ***** válasza:

De nem vízzel kell tisztítani.... Van szandáltisztító hab. Az pont arra való. Tökéletesen tisztít, és vigyáz a cipőre. Utána meg cipőápoló krém kell.

Nem ajánlottak a boltban vásárláskor habot? Szoktak. Érdemes megvenni.

2021. okt. 12. 04:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem is csúnya lesz. Geoxot úgy mosom ahogy akarom.megis szép marad.
2021. okt. 13. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!