Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » Gyerek ruha eladás? Hol és...

Gyerek ruha eladás? Hol és mennyiért?

Figyelt kérdés

Akinek van egy kis tapasztalata, segítene?

Ti hol szokták hirdetni az eladó gyerekruhákat? Kb. milyen áron?


Felraktam Facebookra, helyi csoportba és Market Placere is, jófogásra, gardróbcserére, de nem is érdeklődik senki.


Nem sok minden van, mert oda szoktuk adni egy ismerősnek, de gondoltam megpróbálom, vannak új melegítők, felsők.. alig használt farmerek, egy új pulcsi is, átnőtt kabát… 5-6 éves fiú ruhák.


2022. jan. 18. 05:59
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%

Én szeretek használt ruhákat venni. Azt kell keresni, ahol csomagot adnak, profil alapján módosabb szülő. Ott jellemzően egy lelkes, túlvásárolt anyuka szeretne szabadulni maximum 3x hordott daraboktól. Mi zsákszámra vettünk így ruhákat, tele vagyunk, gap, next, hm, tomi hilfiger és stb márkás rohadt drága babaruhákkal, amiket akár a polcra is visszatehetnék, olyan jó állapotban vannak, és az összesért alig fizettünk 100ft/dbot. De van, hogy valami drágább kabátot vagy szettet külön akarnak adni, hirdeti hetekig, aztán ha írsz, hogy az általa árult másik mindenes csomagot megvennéd alku nélkül, akkor még a kabátot is odaadja, csak valaki vigye már.

Lehet fura vagyok, de én ezen tök jól szórakozok. :D Szóval az a lényeg, hogy pakkban add el és olcsón. 1-2 bodyt vagy rugdalozót senki nem fog megvenni közel eredeti áron, mert akkor már megveszi inkább újonnan boltból, ha akciós.

2022. jan. 18. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:

Probaltam ugy is, de egyelore semmi.

Egy anyuka irt, hogy ad 100 Ft-ot egy kabatert.🙂

2022. jan. 18. 12:40
 13/18 anonim ***** válasza:

Én 3 éve még nagyon jól el tudtam adni a lányom ruháit Lidl,Aldi,H&m C&a ruhákat igaz 3-500ft adtam darabját a helyi Facebook csoportba személyes átvétellel és rengeteg dolgot el tudtam adni.

De most már úgy látom nem lehet eladni ruhákat ,így inkább ismerős kislánynak adom oda.

2022. jan. 18. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

Én lennék a te embered, aki örülne egy-egy darabnak is, de…! Mi kaptunk egy csomó alighasznált babaruhát, és ott szembesültem azzal, hogy hiába jobb minőség, új vagy szinte az, a szabásuk, kényelmetlen dekorációs elemek, anyaguk, összevarrásuk módja, hülye helyen lévő patentok, cipzárak miatt nem fogom ezzel kínozni a babát. (Vagyis #5-tel mélységesen egyetértek, mintha a babaruhatervezők a kicsiken akarnának bosszút állni.:D)

Emiatt én elég sok babaruhát vettem újonnan is, és mindig agyzsábát kaptam a csomagoktól, hogy nem lehet alapdarabokhoz hozzájutni egyesével. Sokáig kérdőjel volt számomra, hogy mi a hóhért kezdenek emberek öt vagy tíz trikóval, bodyval, harisnyával. Nyári babánk van, az első hónapokban napi 2-4 dolgot használtunk el a bukások miatt, de bedobtam a mosógépbe, aztán a hőségben fél óra alatt megszáradt. Télen egy cuccot használtunk 2-3 napig, amiből egy van, azt meg a mosó-szárítógép kb. 4 óra alatt leszállítja tisztán. Kénytelen voltam néha csomagot venni, s akkor akár még egyetlen bodyért is meg kellett vennem +4-et, ami nagyon bosszantó.

Mégis, nekem ilyenek akadályozták eddig, hogy másodkézből vegyek ruhát, pedig nagyon hittem benne, hogy lehet ezt is öko módon:

- komplett készletekbe futottam, pl. 20+20 rugdalózó és body 40000 Ft-ért…

- az eladó legyen közel, babakocsi-tavolságban vagy a szállítással is megérje!

- örök zsákbamacska a méretezéssel

- az újonnan vásárolt H&M, Sinsay stb. babaruhák pár mosás után többségében leharcolt, 10 éves példányoknak látszanak, akkor mit várjak minőségben…

- vásárlástól való elállás hiánya vagy bonyolultsága

2022. jan. 19. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:

Ha egy kabátot nem számolok bele, a legdrágább hirdetett termékem 500 Ft volt, vadonatúj. Nem nagy márkák ez igaz (h&m, c&a, f&f, takko stb..) Majd’ 1.5 hét alatt senkinek sem kellettek.

Ma hajnalban kiírtam, hogy ingyen elvihető, reggelig 52 üzenetet kaptam, hogy hú nagyon kell, rászoruló vagyok, fizetek is csak nekem add, azonnal megyek érte stb.


Ennyit erről. 🙂

2022. jan. 20. 12:40
 16/18 anonim ***** válasza:

Fele abban reménykedik, hogy majd ő eladja…

Sok tapasztalatom van ingyen felajánlásban és már kicsit elegem van azokból, akik a legrámenősebb koldust megszégyenítve mantrázzák (okostelefonról!) a nyomorukat, sokszor copypaste-elve ugyanazt a szöveget.

2022. jan. 20. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:

Igen, erre gondoltam én is.

Aki annyira rászoruló az nem a neten szörfözik.

Ránéztem egy két profilra, nem a “nyomort” tükrözi.

2022. jan. 21. 08:15
 18/18 anonim ***** válasza:
No comment.
2022. jan. 21. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!