Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » Mini mosógépet szeretnék...

Mini mosógépet szeretnék vásárolni a baba ruhák mosásához. Mi a véleményetek róluk?

Figyelt kérdés
2022. febr. 16. 11:57
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Miért?
2022. febr. 16. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Én meg minimum 8-9 kilósra cserélni a mostani 6,5 kilóst, mert éjjel-nappal megy a gép két gyerekkel.
2022. febr. 16. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

A mostani mosógépünk tökéletesen működik, de 2 óra rajta a legkisebb mosásidő és 7 kg ruha fér bele. Az elején nem hiszem, hogy ennyi összegyűlik és nem szeretném órákig áztatni.

A mini mosógépek közül pedig nem tudok választani.

2022. febr. 16. 12:08
 4/14 anonim ***** válasza:
94%
Miért nem mosod együtt a ti ruháitokkal? Vagy indítsd az elején fél töltettel. A nagyon koszosokat (összekakilt, összekajált) úgyis be kell áztatni, meg marhaepe-szappanozni...
2022. febr. 16. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 Derjaderja ***** válasza:
93%
2 óra a legkisebb mosásidő? Az elég régi gép lehet.
2022. febr. 16. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 9 kg a max de van 39 perces gyors mosás, egy rendes program is 80 perc rajta
2022. febr. 16. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
90%
A baba ruhái mellett a textil pelusokkal, a baba törölközőivel, neadj isten pisis baleset esetén a kiságy lepedő illetve baba pléd mosással simán összegyűlik nálunk teljes adag. Plusz a pelenkázó huzatot illetve gyakran fogdosott puha textil játékokat is bedobom rendszeresen mosni. Ugyan az én mosógépemnek csak 6 kg a kapacitása, de ennél biztosan nem vennék kisebbet.
2022. febr. 16. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen felesleges. Én mindig hetente mostam a babaruhákat, össze is jött egy adagra való. Annyi váltás ruhát táraztam be,hogy egy hétig elég legyen. Ha gyakrabban öltözött, akkor hamarabb mostam neki.
2022. febr. 16. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
97%
7-es vagyok. Esküszöm nem értem a lepontozót. De ha nem hasznos válasz az, hogy felesleges a kisméretű mosógép, akkor másképp futok neki a dolognak. Vettem a fáradtságot és elolvastam a használati útmutatóját egy ilyen mini mosógépnek. Először is, azt írja kempingezéshez és nyaraláshoz javasolják, mert kicsi és kevés helyet foglal. Másodszor pedig 10-15 perces programok vannak rajta, tehát kb gyors öblítésnek felel meg. Én nem hiszem, hogy így bármilyen baba ruha tiszta lesz, sőt abban sem vagyok biztos, hogy a mosószert maradéktalanul ki tudja öblíteni egy ilyen kis teljesítményű gép.
2022. febr. 16. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
97%
Minek? A ti ruhaitokat nyugodtan mosd a babas oblitovel es mososzerrel, igy egyben le van tudva. Onnantol, hogy kuszni kezd, a foldrol is mindent be fog nyalni.
2022. febr. 16. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!