Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » Mini mosógépet szeretnék...

Mini mosógépet szeretnék vásárolni a baba ruhák mosásához. Mi a véleményetek róluk?

Figyelt kérdés
2022. febr. 16. 11:57
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

Hidd el, nagyon hamar meg fog telni babaholmival egy adagnyi mosás. Tudod, nemcsak ruhácskái lesznek, hanem ágynemű, textilpelus, nyálkendő, stb.

Mellesleg egy mondjuk kakis babaruha tisztára mosására aligha elég egy 15 perces program. Fel se melegszik addig benne a víz 60 fokra (ez a hőfok fertőtleníti is a ruhát külön fertőtlenítő adalék nélkül)

2022. febr. 16. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem teljesen felesleges. Én imádom, hogy a mosógépünk bár "csak" 9 kilós, elnyeli a fél lakást. A 7 kilós után ez valami akkora ugrás, hogy hihetetlen, kétszer akkorának tűnik kapacitásra, dobméretre, elég egy héten nagyon max kétszer elindítani (nem mosom általában külön a babaruhákat). Van rajta 3 kg/3 óra mosó-szárító program is, így ha célzottan csak babaruhát szeretnék mosni, akkor azon szoktam általában és 3 óra múlva hajtogatom a szekrénybe a cuccokat.

Ezek a mini mosógépek túlélésre jók, ha nyaralni mész. Azért tökéletes higiéniát (pláne babaruháknak) nem adnak.

2022. febr. 16. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:

Mindenkinek köszönöm, azt hiszem le mondok róla.

Mindenkinek ment a zöld. 😊

2022. febr. 16. 14:22
 14/14 anonim ***** válasza:

Plusz egy gondolat. Akkor is kell mellé a nagyobb gép. Mennyi idő alatt hozza be az árát, hogy kicsivel kevesebbet megy? Szerintem sosem. Anno egy ismerősöm cserélte le az egyébként tökéletesen működő autóját, és fizetett plusz 2 millát egy kisebb fogyasztású autóra, mert 9 litert fogyaztott. Évi kb. 5000 km-t tett meg. Mikor levezettem neki, hogy a 2 millió mikorra térül meg, egy kicsit megállt.

Inkább majd arra figyelj, ha cserére érett lesz a mostani, mert már javíthatatlanul rossz, hogy minél nagyobb töltetűt (pl. 9 kg-os) vegyél, ami képes kisebb adagok esetén leszabályozni magát (ma már általános) és van 30 és 60 perces gyorsprogramja is. Tud 30, 40 fokon is mosni. Illetve ha lehet, kerüld a kombiált mosó+szárító gépet.

Ha már családba fogtál, rá fogsz jönni, hogy túl nagy gép nincs.

2022. febr. 23. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!