Adtok pizsamát az egy év alatti babátokra?

Figyelt kérdés
Én pl. úgy csinálom, hogy este kap ugye tiszta rugdalózót, abban alszik és másnap abban van. Csak azért érdeklődöm, mert sok helyen látok baba pizsit, eszembe jutott, vajon más használ-e ilyet, csak alvási célra.

2022. febr. 16. 19:55
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
54%
Igen. Ez segít neki elválasztani a nappalt az éjszakától. Én sem szeretnék egész nap pizsiben lenni. Mondjuk mi nappalra body + nadrág + zoknit adtunk rá, nem rugdalózót.
2022. febr. 16. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
56%
Másfajta rugdalózót adtam rá éjszakára
2022. febr. 16. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
87%
Én úgy csináltam ahogyan te...akkor változtattam mikor már kezdett elindulni mert persze akkor már nem rugdalózót adtam rá :)
2022. febr. 16. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
75%

Ameddig picik voltak, (tehát ilyen max 4 hónapos korukig), addig én is így csináltam, mint te.

Utána már volt külön pizsamájuk.

2022. febr. 16. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
72%
Este bodyt + rugit kap. Reggel legginst.
2022. febr. 16. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
79%
Én is így csinálom ahogy te. Egyelőre feleslegesnek tartom a pizsit. Majd kap ha már tud önállóan helyet változtatni pl. kúszni vagy mászni.
2022. febr. 16. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
73%
Külön bodyjai, hálózsakjai vannak éjszakára, azokat használta. Születése óta vannak erre elkülönített ruhái, nem kevertük a nappali szettekkel.
2022. febr. 16. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
63%
Este rugiban van. Nappal általában body és nadrág. Éjjel nem cserélek pelenkát, csak akkor, ha kaki van. Nem igazán ébred este, ezzel nem kelteném fel, viszont reggelre pisiszaga van akkor is. Ha nem ázik ki a pelenka. Este bukhat, folyik a nyála is. Ezért alap, hogy reggel új ruhát kap.
2022. febr. 16. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
80%

Egy éves kora körül este body+rugi, nappal pedig body+hőmérsékletnek/időjárásnak megfelelő felülöltözet, a rugit ilyenkor már nem használtam nappalra.


Most már lassan 2 éves, body-ban és 2 részes pizsamában alszik.

2022. febr. 16. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem, nem adtam. Kb. 15 hónapos volt, amikor külön alvós cucca lett. Azért nem előbb, mert előtte nyár volt, csak egy bodyban aludt, amit napi ezerszer cseréltünk a hőség miatt.
2022. febr. 16. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!