Adtok pizsamát az egy év alatti babátokra?

Figyelt kérdés
Én pl. úgy csinálom, hogy este kap ugye tiszta rugdalózót, abban alszik és másnap abban van. Csak azért érdeklődöm, mert sok helyen látok baba pizsit, eszembe jutott, vajon más használ-e ilyet, csak alvási célra.

2022. febr. 16. 19:55
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
67%

Valami gatyaellenes lepontozza, aki gatyát ad a gyerekére, vagy mi? 🤣 jaj istenem...

Igen, használtam külön pizsit az első naptól. Szerintem nekem volt rá szükségesm. Úgy összefolytak a napok, kellett valami rendszer...

2022. febr. 16. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
85%

Mi is az első otthon töltött naptól használtunk, rugi éjszakára (hosszú ujjú meg talpas) nappalra body + nadrág vagy olyan rugi, ami fent csak kapcsos de nincs ujja.


Most már egy éves múlt, éjszaka csak egy bodyba alszik (általában rövid ujjú, így is lerugdalja a takarót) nappal meg body + naci, de nem ugyanaz a body, mint amiben aludt. Rendes két részes pizsit nem adnék rá amúgy, mert a felsője szerintem folyton felcsúszna és a nyakában lenne. Ugyanúgy hálóinget se, pedig láttam már abból is cuki kis 80/86ost,de annyi nem praktikus szerintem.

2022. febr. 16. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
80%

Igen, van külön pizsirugija. Nappal vastagabbakat adok Rá, mivel nincs betakarva, sokat van a földön.

Estére viszont csak egy vékony, kicsit bővebb fazonú pamut rugit adok Rá, hogy kényelmes legyen, és ne legyen túlöltöztetve a hálózsákban.

2022. febr. 16. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
71%

5 honapos a lányom. Én pl rugdalózót sosem adtam rá. Herótom van tőle. Body +nadrág


Egyenlőre én is úgy csinalom, ahogy te. Esti fürdés után ráadom, következő fürdésig az van rajta (hacsak nem lesz balesetes) Igy is tökéletes megkülönbözteti az éjszakát a nappaltól. Magamnak meg nem csinálok plussz melót, hogy még a pizsit is moshassam.

Amigy nem kúszik/mászik, igy is marad.


Fiammal is így csináltam anno (3 éves lesz)

2022. febr. 17. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
56%

Csatlakozom az este rugi, nappal body+naci csapathoz.

Így a rugik nálunk mind pizsamák.


Az 50-es méretből csak rugikat szereztem be, így újszülöttként nappal is rugiban volt. De ekkor is elkülönítettem a pizsiket a nappalitól.


56-os mérettől kezdve pedig már a fent leírtak szerint öltöztettem.

2022. febr. 17. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
82%
6 hós, egyelőre nem öltöztetem át éjszakára, marad a body+rugi. Fürdetéskor váltjuk.
2022. febr. 17. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
100%
Miért kell lepontozni embereket? Mindenki a kérdésre válaszol, ergo minden válasz hasznos. Ez nem arról szól, hogy kinek tetszik és kinek nem az adott válasz 🤷🏻‍♀️
2022. febr. 17. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:
Én mindenkinek hasznosat nyomtam. Köszi a válaszokat!
2022. febr. 17. 11:21
 19/19 anonim ***** válasza:
100%
Én is így csináltam, ahogy te, szintén addig amíg nem kezdett el többet mozogni. Most lesz 1 éves, este viszont én még mindig rugit adok rá, ami hosszúujjú illetve van lábfej része, mert mindig kitakarózik és mivel nem szeretünk 21-2 foknál melegebben aludni, így télen jobb ha védi valami a lábfejét is. Nappalra hosszú body és harisnya vagy szintén body, de nadrág zoknival plusz a szobacipő, ha úgy van, mert már megy és hideg a kő. Viszont ezeket a kétrészes pizsiket már én is nézegettem, lehet másfél-két éves kora körül veszek neki.
2022. febr. 17. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!