Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » Sinsayhoz hasonló olcsó de...

Sinsayhoz hasonló olcsó de sok pamut gyerekruhàs oldalt írnátok?

Figyelt kérdés

#Sinsay, gyerekruha,
2022. márc. 8. 12:19
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Pepco
2022. márc. 8. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Onnan nem lehet online rendelni
2022. márc. 8. 14:22
 3/13 anonim ***** válasza:

Reserved

HM

Next

Tchibo


Ki lehet fogni jó áron

Tchibo nagyon jó minőség, később tovább tudod adni.


Nekem a Pepco inkább “egy gyerekes termék”

Sinsay-ből egy mérettel nagyobb kell általában


Aldi, Lidl, Zara, Tchibo, HM, CA, Pepco

Ezekben vásároltam eddig

2022. márc. 8. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Hn, bonprix
2022. márc. 8. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim válasza:

Szia. Ugyan gyerekruhát még nem rendeltem innen, de magamnak nagyon sok mindent. gate.shop

Mindent a saját méretemben rendeltem és eddig minden jó lett rám !

2022. márc. 10. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
50%
Gyakran rászűrök az aboutyou oldalra, van hogy utolsó darabot adnak potom pénzért a méretében. Marha jó, vagány vagy márkás cuccokat vadászok onnan a afiamnak. Ingyenes a kiszállitas
2022. márc. 17. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
55%
About you mereg draga. C&a se olcso,de magasan a legjobb minosegu,a h&m mostanaban eleg silany
2022. márc. 18. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
67%

About you-n vettem már felsőket 1300-1900-ért , utolsó darab, 128-as méretek. Melegítő nadrágot 3600-ért.

Nem kell elhinni, attól még így van. Legalább nem nézel az oldalra és megveheti más.

Ritka, elismerem, de tavaly többször is belefutottam jó vételbe. 😊

2022. márc. 18. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
8, sinsayhez képest ez drága. Póló 600 akció nélkül, melegítő nadrág 1200. És egész korrekt minőség. Tart addig, amíg ki nem növi.
2022. márc. 19. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

De ha kifogsz egy jó márkát piszok olcsón, akár drágábban is tovább tudod adni 😉 ha nem akkor sincs semmi, lehet nekik is egyszer menő ruháik.

Pepco, Sinsay használtan senkinek se kell, de egy jó Hilfiger, Nike vagy bármi azonnal elkel.


Alapvetően én is olcsó helyen vásárolok a gyereknek, és akkor nem érdekel ha a játszótéren kiszakad vagy összekeni ebéd közben. Mindemellett azét megengedek neki 1-2 márkás szettet is, ezért lesem én is a nagy akciókat, outleteket

2022. márc. 19. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!