Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » Sinsayhoz hasonló olcsó de...

Sinsayhoz hasonló olcsó de sok pamut gyerekruhàs oldalt írnátok?

Figyelt kérdés

#Sinsay, gyerekruha,
2022. márc. 8. 12:19
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%

10, kamaszoknál már lehet benne ráció, de nálunk az ovisokra (128-as méret) és kisiskolásokra nem jellemző a rongyrázás, nem értékelik a márkákat, hisz nem is ismerik. A kedves minták többet jelentenek nekik, az pedig pont van a sinsay-ben. 🤷

Egyébként nekem a noname lidl-ös overált gyorsabban és jobb áron sikerült eladnom, mint a márkast és jobb is volt. :)

2022. márc. 19. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Miből gondolod, hogy nincs pepcos sinsay lidl ruhája? Én is ott vásárolok, egy szóval se mondtam, hogy lenézem ezeket 🤦‍♀️

Miért lenne rongyrázás, ha akciósan, szállítási költség nélkül veszek 1900 ért egy pólót, amikor a pepco, kik is 1700?


A kérdező kérdezett, én meg írtam egy lehetőséget.


Nem veszek alap áron drága ruhát, minek?


Ennyire ne legyünk már korlátoltak, léci 🤨

2022. márc. 19. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
64%

"veszek 1900 ért egy pólót, amikor a pepco, kik is 1700?"


Mikor lett ilyen drága a kik? Pár hete voltam és 400-500 volt egy póló. Lidlben is csak 750.

2022. márc. 20. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!