Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » Takkos kinai feliratos kabat(l...

Takkos kinai feliratos kabat(link)3.osztályosnak égő? Vagy ugy alapvetően a kinai felirat mindenképpen az?

Figyelt kérdés

A kialakult szterotípiákon úgy senki nem emelkedik felul? csak égetném a gyereket?



[link]


Nekem tetszik az ilyen kinai (és korai stb stílusok ruhazatban)

[link]


[link]


[link]



[link]



#gyerekruha #gagyi feliratok
2022. aug. 31. 18:52
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Ez most troll kérdés? Az első képen például a Future felirat van...
2022. aug. 31. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Jah akkor az nem kínai felirat gondolom:D
2022. aug. 31. 19:10
 3/10 A kérdező kommentje:
Es az égő? Vagy nem? Meg ugy általában az ilyen angol-kinai-katyvasz feliratok?
2022. aug. 31. 19:10
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Miért lenne égő?
2022. aug. 31. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
60%
A kepek amiket linkeltel, koreai idolok voltak es volt amin merchet viseltek. En szeretem a kpop-ot, de ne oltoztesd a gyereked idolnak, meg merchokbe mert meg a vegen valaki felismeri a feliratot es a gyerek majd nez. Amugy meg eleg sztereotip hogy kinainak irod csak mert azsiai. Es igen az elso kepen future felirat lathato.
2022. aug. 31. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Akkor neve is van a stílusnak ami megkapott engem ezek szerint :)


Tenyleg olyan k-pop idols-os a dolog.

(És van egy brit srác is aki plasztikáztatta magát koreainak. Őt is elkaphatta a hullám :D)


[link]


[link]


Kicsit sajnálom hogy jó kis vagány pasis rucikat úgy kell keresni, mint tűt a szénakazalban.

2022. aug. 31. 20:11
 7/10 anonim ***** válasza:
A k-pop (koreai pop) egy zenei stilus nem oltozkodest foglal magaban. Az idolok pedig enekesek/tancosok akik cegeknel vannak. Egy harmadikos mar eltudja donteni mit vegyen fel, ne te oltozztesd ugy ahogy neked tetszik. :D 5-os voltem
2022. aug. 31. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Ezek sima ruhák Ázsiai embereken.
2022. aug. 31. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Hát, nekem ez a kabát nagyon nem tetszik. Én valahogy nem szívesen adnék feketét a gyerekemre, de egy harmadikost simán be lehet már vonni a döntésbe. Döntsön ő.

Tényleg Future felirat van dzsekin. :D

2022. szept. 1. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
szerintem bízd rá a válogatást a harmadikosodra, jó eséllyel több esze van már nálad... most tényleg mi mondjuk meg neked hogy az ő ízlésének mi felel meg? inkább engedd a gyereket válogatni a boltban, esténként meg ismerkedj a latin abc-vel.
2022. szept. 2. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!